Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van okom komolyabb okra...

Van okom komolyabb okra gyanakodni? Van egy visszatérő típusú fejfájásom, ami úgy mutatkozik, hogy a tarkó tájékán tompa, vagy semmilyen fájdalommal nem jár. Csak akkor érzem jobban, hogy fáj, ha erősen mozgatom a fejem előre/hátra és utána megszűnik

Figyelt kérdés
Csüt. óta viszont nem múlik ez a furcsa érzés fájdalomcsillapító ellenére sem. Nyaki-gerinc Rtg-n semmi változás nincs. Pulzusom, vérnyomásom ok.

2014. febr. 10. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyanakodni nem tudom ... de nyugtalankodni igen. Menj el másik orvoshoz is akár ,ne hagyd magad lerázni .. járj a dolgok végére .
2014. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hozzá kell tenni, hogy sokat görnyedek a gép előtt, sokszor a napi 6-7 órát is meghaladta és lehetséges h nyaki izmok terén van a bibi, héten megyek ezzel szakemberhez.
2014. febr. 10. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet attól is, főleg ha túl sokat ülsz egyhuzamban a gép előtt és a monitorod nem jó szögben áll, pl. nagyon magasan, vagy túl alacsonyan van.
2014. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
amikor korábban jelentkezett ez a furcsa fejfájás, akkor néhány esetben pirula nélkül elmúlt, most csak azért kezdtem el gyanakodni, mert nem múlt el.
2014. febr. 10. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a gyanakvásod! Mindenképpen kérj beutalót szemészetre és neurológiára is. A fejfájásokat KI KELL VIZSGÁLNI! Igazság szerint,minden fejfájós betegnek át kéne esnie koponya MR-en.
2014. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hétfőn voltam vele dokinál, azóta már enyhűlt a dolog.

de mondta ha nem múlik, akk ad beutalót neurológiára

2014. febr. 12. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha enyhül,de visszatérő a fejfájásod,akkor is menj el. Fontos lehet!
2014. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

meg vérképet is csináltatok

tavaly csináltattam, szinte teljesen jó lett

2014. febr. 12. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg egy különösebb ok nélküli fejfájásod van,mint annyi másnak. De ezt vizsgálatok nélkül nem lehet biztosan tudni.És ezek a vizsgálatok nem pont(illetve nem csak) laborvizsgálatok. Az,hogy a laborod rendben van nem jelenti azt,hogy nincs egy aneurizmád,esetleg daganatod. Tartós és hirtelen megjelenő szokatlan,vagy csillapíthatatlan fejfájások esetén mindig szükség van neurológiai,MR,CT vizsgálatra. Kérj beutalót neurológiára!
2014. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma voltam csontkovácsnál, helyreigazította a nyakam, de azt mondta kb 7-8 kezelés mire teljesen jó lesz.

holnap kérek beutalót neurológiára és vérvételre is.

2014. febr. 13. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!