Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok, mennyire gáz,...

Mit gondoltok, mennyire gáz, ha nem veszek részt a közös irodai kajálásokban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a társaság elmegy egy kajáldába és ott rendel magának valamit.

Én nem engedhetem meg magamnak anyagilag meg őszintén szólva nem is vagyok oda az ilyen kajákért, szívesebben eszem azt amit magamnak főzök. Itthonról viszek főtt kaját. Viszont elvinni nem tudom magammal a kajáldába és kimaradok a nagy beszélgetésekből...


2014. jún. 30. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Én nem haverkodni járok a munkahelyemre, hanem dolgozni.

2014. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ha lehet, távol szoktam magam tartani az ilyen alkalmaktól.
2014. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én sem anyagiakat nézek.

pl én meg nem megyek az ebédlőbe, hanem elhozom az irodába a menzát.totál kellemetlen, hogy mindig azt lessem, ki mellé őljek, kit ne zavarjak, hol van szabad hely, ki lát a számba, ki nem, stb

2014. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*üljek
2014. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, fölösleges ott lenni ezen légyottokon. Tény, hogy így kissé kilógsz az ilyenkor kialakult "bűvös körből", de az esetek többségében nem veszít az ember semmit ilyenkor.
2014. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1talán nem gáz.Gondolom nem ezen múlik a jó munkahelyi kapcsolat.nálunk is vannak kollégák akik kifőzdében esznek mert egyszerűen azt szeretik, én meg pár kollégával a konyhában. nincs ebben semmi különös, beszélgetni lehet más alkalmakkor is, csapatbulikon, szünetekben vagy akár munkaidőn kívül is. másodsorban azt gondolom ez egy munkahely ahová az ember elsősorban dolgozni jár be.
2014. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!