Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ki stresszesebb...

Szerintetek ki stresszesebb egy étteremben, a szakács vagy a pincér?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván az adott helytől meg személytől is függ, de ha az lenne a kérdés, hogy melyik a stresszesebb munka, akkor az egyértelműen a szakács.
2014. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gyakornokként dolgoztam szakácsként és pincérként is. A magam részéről egyértelműen stresszesebb volt a pincérkedés. A főzéssel nem voltak problémáim, hiszen tudtam, hogy el kell készítenem időre a fogást és megvagyok a munkával, viszont pincérként stresszes és megviselő amikor idióta emberekkel találkozol. Az első megdöbbentő dolog számomra az volt, amikor pincérkedtem és a vendég elkezdett nekem csettintgetni. Sokszor volt az, hogy a vendég kikérte az ételt, majd amikor kivittem kitalálta, hogy neki mégsem az kell. Vagy éppen már zárás előtt 1 órával ha valami elfogyott és megmondtam a vendégnek, akkor rögtön én voltam a sz@r, mert nem kapja meg azt amit akar. Ugráltattak is sokszor. Nincs túl sok jó tapasztalatom a felszolgálással kapcsolatban.
2014. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ez embertípustól és munkahelytől függ

munkahely: egy a város közepén lévő kis pizzériában ahol kiszállítás is van ott egyértelmű hogy a szakács stresszesebb

de egy 5* étteremben ahol nincs kiszállítás és gyorskaja sincs ott valószínűleg a pincér


embertípus:

egy ember aki tudja h mit kell magára venni és mit nem annak egyértelmű hogy pincérként és felszolgálóként is megállja a helyét bárhol


ellentétben aki mindent magára vesz és mindent a saját hibájának tud be annak inkább a szakács de egyik szakma sem való igazából


üdv.: egy szakács :)

2014. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!