Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem beszélgetnek velem...

Miért nem beszélgetnek velem a munkatársaim?

Figyelt kérdés
4 hònapja dolgozok egy cègnèl. A gondom azzal van hogy a csoportvezető asszony èrezhetően nem kedvel engem, de hogy mièrt, nem tudom. Mindig igyekszem a legjobban teljesiteni de ùgy èrzem hogy ez nem elèg neki. Az elejètől kezdve igyekszem ismerkedni, beszèlgetni vele is ès a kollegàkkal is de ők maguktòl nem beszèlgetnek velem, nem èrdeklődnek felőlem. A csoport vezetővel marha nehèz kijönni, volt pl. aki miatta ment el abbòl a rèszlegből mert kibirhatatlan volt. Az illető elmondàsa szerint ha làtja hogy valaki èrzelmesebb tipus, akkor ott alàzza ahol tudja a földbe döngöli règebben legalàbbis ezt csinàlta:(. A tudat hogy egy ilyen emberrel kellene haverkodnom (mert hàt ugye ő a kisfőnök) szörnyű, főleg ùgy hogy nem szimpatikus!!! Minden reggel gombòc van a torkomban ès feszült vagyok nem tudom mit csinàljak. Szemèt senkivel nem tudok lenni, plàne oltogatni meg leszòlni màst..Èn nem vagyok ilyen, ès ezt a szerepet nem tudom magamra erőltetni.
2014. júl. 23. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Leggyakoribb megoldás ilyenkor az, ha áthelyezteti magát valaki csak ugye arra nem mindig van lehetőség, nem tudom nálatok lehetne-e ilyenről szó.

Az a gáz, hogy rengeteg kis főnök ilyen (felsőbbrendűségű gyökérségben szenved), tipikusan arra élvez, ha a másikat lenézheti, csesztetheti, stb.

Kollégákkal, ha van rá mód próbálj úgy beszélgetni, hogy egyenként, olyankor sokszor viselkedni is máshogy viselkedik valaki, ha ugye nem a többiekkel van, lehet úgy jobban nyitna az az egy-egy ember feléd, de tényleg nem könnyű az ilyen helyzet...

2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!