Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan kollégád akitől a...

Van olyan kollégád akitől a hideg is kiráz?

Figyelt kérdés
Nekem van sajnos, alig tudom elviselni, már attól is a hideg futkos a hátamon, ha látom. brrr

2014. júl. 29. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt. Egy borzasztó igénytelen, magas, ronda nő. Védjegye volt, hogy folyton köpködve beszélt, mindenért leszidta a kollégákat és nagyon bunkó volt.
2014. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon köcsög kollégám, próbálom figyelmen kívül hagyni, de egyre nehezebben megy. Lassan más munkahely után kell néznem, mert változni nem fog szerintem, tehát nekem kell lépnem.
2014. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hál istennek már csak volt, azóta szétkerültünk. Az a nőci olyan volt, hogy szerintem még egy útszéli prosti is megirigyelte volna a viselkedését. Teljesen eltérő személyiségek voltunk, még ránéznem is fájt. A hányinger kerülgetett tőle.
2014. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!