Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idióta kollégám kikészít! Mit...

Idióta kollégám kikészít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már itthon is mindig feszült vagyok, ideges miatta. A családom szerint beszéljek a főnökömmel, de nem tudom mit mondhatnék neki, hogy ne generáljak feszültséget. A kollégám nagyon hülye, értetlen, okoskodó, büdös, igénytelen, egyszerűen már attól rosszul vagyok, ha meglátom, vagy hozzámszól. A szakmában is igénytelen, meg ő maga is. Hogy lehet ezt kezelni?

2014. júl. 30. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Először vele a kollégával beszéljetek, csak hogy ne érezze hátbatámadásnak. Ha ez nem használ, akkor a főnökkel.
2014. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen embernek lehet mondani bármit, az egyik fülén be, a másikon ki.

Nekem is volt egy olyan munkatársam/kollégám, akinek szarszagú volt a szája mindig.

Az istennek nem lehetett rábeszélni a fogmosásra és hogy menjen fogorvoshoz.


Az a baj, hogy ezek az okoskodó büdös állatok állandóan megsértik az ember magánszféráját és hiába húzódunk el tőlük, még közelebb jönnek.


Én egyenként megkérdezném a többi kollégát, hogy őket is zavarja-e.

Aztán megmondanátok a főnöknek, hogy abban az irodában/helyiségben/teremben/csarnokban/műszakban SOHA nem szeretnétek őt viszontlátni.


A főnök meg megmondhatná neki, hogy nem egy pótolhatatlan ember.

Ezért, ha hétfőre nem változtat magán a kedves kolléga, mehet máshová.


Persze, ha a főnök is igénytelen és pl. másnapos fokhagymás-kolbász szaga van átható bagó szaggal és vászoncipőben rohad a lába, valamint vastagabb és hosszabb az orrszőre, mint a kisujjad, akkor kicsit óvatosan közelítsd meg a problémát.


Ha nem olyan rég óta dolgozol ott, akkor szintén csak óvatosan!

2014. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!