Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel lehet kikészíteni a...

Mivel lehet kikészíteni a seggnyalókat?

Figyelt kérdés

Nem nyalom senki seggét és gondolom emiatt (mert okot nem adtam neki rá) a kisfőnök engem utál, és a kis seggnyaló követőivel együtt kinéz, kiközösít a csapatból.

1 ember van aki ott normális velem és a nagyfőnökék is rendesek szerencsére.

Egy rakás szarember miatt nem fogok innen elmenekülni, mert a munkámat szeretem csinálni és örülök hogy találtam munkát egyáltalán :)! Mit lehet kezdeni ezekkel? Mi az amitől felidegelik magukat, amivel visszavághatnék?


2014. aug. 1. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem vegyél vissza a stílusodból és akkor nem fognak kiközösíteni.
2014. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

A kis főnököknek általában nem az a dolga, hogy utálják a beosztottjaikat.

két dolog lehetséges:

- túl jó vagy és a nagyok észre vették, aztán meg is jegyezték a kicsinek, ezért a kicsi félti pozícióját

- kiállhatatlan személyiséged van.

2014. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)! Azt azèrt elmondanàm hogy a stilusom kizàròlag akkor ilyen, amikor ròluk van szò. Amiòta odakerültem, kedves ès normàlis voltam mindenkihez, nem volt egy rossz szavam sem. Csak tudjàtok, amikor hiàba vagy normàlis màsokkal, ès te nem azt kapod vissza, hanem a kiközösitèst ès a lenèzèst, akkor egy idő utàn tombol a düh az emberben, ahogy most bennem is. Èn nem vagyok olyan mint ők ès nem is leszek soha!
2014. aug. 2. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Normális munkahelyen ilyen nincs! Bármennyire is legyenek iskolázottak a kollégák.


Ez olyan csapatnak hangzik, ahol a harmadik hónap letelte előtt 1 nappal megköszönik a "rendes nagyfőnökék" az addigi munkádat.


Ne hagyd abba a munkahely keresést...

2014. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
ki állsz igazadért és le szégyeníted őket mert ezek állatába nagyon nem a munkára figyelnek !
2014. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Költözz el ebből a redvás országból Nyugatra. Ez Észak Korea 2
2019. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!