Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ápolónőkről, mint foglalkozásról?

Figyelt kérdés
Felnéztek rájuk, vagy szerintetek ők is csak egy sima munkások? Szerintetek megérné diplomás ápolónőnek mennem?

2014. aug. 12. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felnézek rájuk, és én is az akarok lenni. Csak férfiban persze.
2014. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az leszek , jövőre végzek a sulival. Én csak arra nézek fel aki tényleg becsülettel és szívvel végzi a munkáját. Mi még jól bírjuk gyakszin. Szeretnék is ilyen mosolygós kedves, lelkiismeretes maradni végig, akihez nem félnek oda menni a betegek.
2014. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokra tartom őket,voltam már betegként Kórházban és pontosan tudom,hogy mekkora munkát végeznek.

Sajnos itthon a a magyar állam anyagilag nem becsüli meg őket kellőképpen,de nyugaton hatalmas pénzeket lehet keresni az ápolónői munkával.

2014. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
van pár rossz tapasztalatom sajnos velük
2014. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon szép hivatás, tisztelem, becsülöm őket, a mogorvákat is. Csak utóbbiakban azt nem értem, miért nem váltanak pályát, ha közben rájönnek, mégsem nekik való. Nehéz és kemény szakma szerintem, és nagyon harci idegzet kell hozzá, mert sok a nyűgös, bunkó beteg. De a hálásakért megéri. És a tudatért, hogy életek mentésében, gyógyításban veszel részt. Eleve a kiégés elleni kiindulópont az kell legyen szerintem, hogy kizárólag a magad állította mércének akarj megfelelni, a többi peregjen le, és azt adj, amit fordított esetben kapni szeretnél. Ez szerintem minden, emberekkel kapcsolatos hivatás alapja. Tanárként mondom ezt, de dolgoztam szociális szférában, mindkettőben így van.
2014. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

sima munka...segítik maguk módján az embereket...de egyénenként lehet előny és lehet baromira nem értett dolog :)


21F

2014. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon felnézek rájuk, mert nem tudom elképzelni, hogy valaki tényleg ápoló akar lenni és betegeket fürdetni meg foglalkozni vele. Én inkább orvos lennék, de amúgy sem bírom az egészségügyet.

Szóval tőlem egy hatalmas Respect minden ápolónak!!

2014. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
több tiszteletet és nagyobb fizetést nekik!!!
2014. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!