Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha az egyik munkatá...

Mit tegyek ha az egyik munkatársam utál?

Figyelt kérdés

Nem régóta dolgozok ezen a munkahelyen.

Az első két nap siralmas volt vele,mert még új voltam és nem tudtam mindent.

Nekem nem mondta el hogy min kéne javítanom és már a kirúgásomat tervezte... hozzáteszem egész nap nem is beszélt velem,néha gúnyosan "odabökte" mit is kéne csinálnom...

Gondoltam beszélek a főnökkel,hogy nem tudunk együtt dolgozni.

Ezek után minden rosszabb lett:

Lebecsüli a munkámat, obszcén rajzot kaptam tőle,(persze ezt mind a hátam mögött)...


2014. aug. 18. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a többi kollégának, de úgy, hogy kiröhögjék. Még aznap kérni fogja, hogy helyezzenek el ;)
2014. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet , hogy a többi kolléga is tud róla.

Felmondani nem szeretnék ,mert jól fizető állás.

2014. aug. 18. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Húzd csőbe, köszönj el tőle!
2014. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légy magabiztos , barátkozz , koncentrálj a munkára a megkeseredett hárpiát meg sz*rd le.Csak azért csinálja mert unatkozik és be van fásulva.Szánalomra méltó, mutasd meg neki ,hogy veled senki se kekeckedhet.Az ember azt hinné,hogy ilyen rosszindulatúak csak a gyerekek tudnak lenni általános iskolába és majd kinövik szégyen ,hogy egyes 'felnőttek' megragadnak ezen az alacsony szinten!
2014. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az "obszcén rajzot kaptam tőle" alatt pontosan mit értesz?
2014. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!