Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van még ilyen más munkahelyen is?

Van még ilyen más munkahelyen is?

Figyelt kérdés
A főnököm az alapján ítéli meg minket,kinek milyen kapcsolatai vannak,hogy tud belőlük hasznot húzni,milyen autónk van,és kinek magas beosztású,illetve orvos,jogász a férje.
2014. aug. 23. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

biztos hogy mindenhol van... ugyanis a kapcsolatokkal halad előrébb az ember

( nem mindenki de sokan )

2014. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagyon sok főnöknek ilyen sekélyes a szellemi és lelkivilága, hogy csak a pénze, papírjai és kapcsolatai alapján képes megítélni az embereket.Bár nem csak főnökök léteznek ilyen szánalmas adottságokkal, ez sajnos egyre több "átlagemberre" is jellemző.ezért tart itt a világ....Egyre sz@rabb....
2014. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a 3. munkahelyem 15 év alatt,de ennyire durván még nem tapasztaltam a "nyalást". Már ott tartunk,hogy ezek a kolléganők ha nem akarnak valamit,nem kell megcsinálniuk,leosztják nekünk,de jutalmat ők kapnak.Munkaidőben elmehetnek fodrászhoz,kozmetikushoz,postára,boltba.
2014. aug. 23. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, nem csak nyalnak, hanem....is.

De biztos kilehetne cseszni velük is valahogy.Na, az ilyeneket kell kifúrni!

2014. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyről tudjuk,hogy ... is.De az elmúlt 3 évben,már felvenni is csak olyat vett,akinek megfelelő az anyagi háttere,számára hasznos a férje.Lassan többen vannak,mint mi,akik ténylegesen dolgozunk.
2014. aug. 23. 21:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Kifúrni azért nem lehet,mert nincs összetartás.Mindenki fél,állandóak a nyilvános megalázások a főnök részéről.Gondolom azért,hogy "tudjuk,hol a helyünk".
2014. aug. 23. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajna ez van! Jobb ha felkötöd a szoknyádat mert már egy pár munkahelyen megfordultam én is és mindenütt ez megy. Kivétel nélkül!!! Olyan szintű nyalás meg kavarás a többi ember ellen hogy csuda! Biztos hallottad már: A kalapácsot és a sarlót felváltotta a fagyi és a galamb! Aki nem nyal, az repül! Szinte az már teljesen lényegtelen hogy érdemi/termelői munkát tudsz-e csinálni. Az viszont fontos hogy jól el tudd adni magad, meg minden úgy látszon hogy te vagy az ász! Én is átállok majd a másik oldalra! Mert így soha nem fogok előre haladni! Muszáj egy gerinctelen tetűnek lenni mert máskülönben eltaposnak a többiek! Sajna ilyen világot élünk! Mindig az erősebb kutya ba..ik!
2014. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgoztam ott is ment a szarkavarás. Meg a többiek háta mögötti kibeszélés. Mindig az volt pocskondiázva aki épp szabadságon volt. Én már nem dolgozom ott. Többek között emiatt és az volt a másik hogy a kibeszélések következményeképpen mindenki tudta hogy ki utál kit, aki viszont próbált semleges maradni, sokáig az sem tudott. És voltak munkahelyi bulik, teljes képmutatás az egész mert sokan utálnak valakit, egy kanál vízben meg tudnák fojtani egymást, pláne azokat akiknek bent volt a fõnöknél a cipõjük.
2014. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!