Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt gondolná rólam, hogy a...

Azt gondolná rólam, hogy a pénz miatt vagyok a párommal?

Figyelt kérdés

A párom egy nagyon okos 29 éves mérnök ember, akinek jó munkája van, jó fizetéssel. 25 évesen önerőből megvette az első lakását, most veszi a másodikat befektetési céllal.

Az egyik munkatársnőmnek én úgy látom, már az is rosszul esett, hogy van egy saját lakásunk, de ha még a 2. lakást is megtudná.... (nem szeretném elmondani)

Amúgy ettől függetlenül jól megvagyunk, de ha esetleg elmesélem, hogy voltunk a hétvégén étteremben, akkor olyan furán reagál. Pár hónapja inkább már nem is említek semmit sem, mert nincs nekem erre szükségem.


A fő gond az, hogy az ő párja (35 körül van) még albérletben lakik, és neki még nincs annyi megtakarítása, hogy lakást vegyenek, így a szülőknél él. Sajnos a párjának egyáltalán nincs megtakarítása.


A munkatársnőmnek egyszer kiszaladt a száján, hogy ő maximálisan elmondhatja magáról, hogy nem a pénzért szereti a párját....

Lehet én reagáltam túl, de valahogy azt éreztem, hogy egy kicsit ez nekem szólt. Úgy éreztem, azt gondolja én egy pénzéhes nő vagyok, aki kényelmi okokból él a párjával. Lehet csak túlreagálom?



2014. aug. 26. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell dicsekedni, és nincs féltékenység!
2014. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem, amikor elkezdtem ott dolgozni, ő kérdezte meg, hogy hol élünk, kié a lakás, hol dolgozik a párom. Hazudni nem akarok és nem is fogok!
2014. aug. 26. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

szard le. nyugodtan elmondhatod ezeket a dolgokat, nincs ebben semmi rossz.


aki irigy az meg ugy jart.

2014. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"én egy pénzéhes nő vagyok, aki kényelmi okokból él a párjával."


Miért nincs így?


Ha a páros tescos árufeltöltő lenne, és nettó 75e-et keresne, akkor is vele lennél?

2014. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz ezekkel a hülye, kicsinyes véleményekkel...
2014. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha a páros tescos árufeltöltő lenne, és nettó 75e-et keresne, akkor is vele lennél?"


Nyilvan nem. Az ember szemelyisegehez az is hozzatartozik hogy adott esetben egy nagyon okos mernokember. Aki az ilyet szereti az nem kezd egy sikhulye arufeltoltovel.


Ez tok normalis dolog.

2014. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes baráti kört váltani. Volt régen egy olyan, hogy guba gubához, suba subához. Namost, azt sem véletlenül találták ki.
2014. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!