Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendőr szeretnék lenni, de...

Rendőr szeretnék lenni, de színtévesztő vagyok, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Nemrég határoztam el, hogy rendőr leszek és szerintem nem lenne baj a bejutással, ám elfeledkeztem arról, hogy színtévesztő vagyok! Igaz papírom nincs róla, de a baboskönyvnél rendszerint elhasalok néhánynál. Viszont a gyakorlatban ez soha nem akadályozott semmiben, például sosem kevertem a piros lámpát a zölddel stb. Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám leküzdeni ezt az akadályt? Van-e valami mód a színtévesztés ellen(pl: szemüveg vagy hasonlók), illetve találtam egy ilyet ezen nem is szerepel a rendőr: [link] Olyanok írjanak ha kérhetem akik tényleg értenek a témához! Mert, hogy rendőr leszek az hétszentség ha bele döglök se fog ez megállítani. :D

#rendőr #színtévesztés #színtévesztő rendőr
2014. aug. 31. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik valóban szemüveg amivel rendesen lehet a színeket látni, de nagyon-nagyon sokba kerül. Én is színtévesztő vagyok, de ennyit nem érne meg nekem a dolog...
2014. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a listával mi van amit linkeltem? Ott egyáltalán nem is szerepel a rendőr szakma. Lehet, hogy nem is kizáró ok?
2014. aug. 31. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem kizáró ok.
2014. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van kapcsolatod, sima ügy ;)

Amúgy nke-re akarsz jelentkezni? Mert előtte el kell menni a háziorvostól, aki kiállít egy papírt, hogy milyen az állapotod.

Amúgy ismerős mondta, hogy ma már vannak szemüveges katonák is, úgyhogy nem hiszem, hogy nagy probléma lenne, max csak másodfokon jutsz tovább.

2014. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van ilyen vizsgálat alkalmasságin és kiszórnak, ha bebizonyosodik, hogy színtévesztő vagy.
2014. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!