Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A motivációs levélbe finoman...

A motivációs levélbe finoman bele lehet írni hogy támogatják-e az útiköltséget (buszbérletet)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy másik városban lévő állást szeretnék megpályázni, és a buszbérlet elég drága. Ha nem fizetik nem vállalnám el. Hogyan lehet már a motivációs levélben utalni erre, hogy amennyiben felkeltettem érdeklődésüket, az útiköltségben a támogatásukat kérném. Elég kellemetlen lenne ha az interjún szemtől szembe derülne ki hogy bár megfelelő alany lennék, csak emiatt ne tudnám elvállalni.
2014. szept. 3. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mikor derül ki? Ha támogatják, akkor támogatják, ha nem, akkor meg úgy sem tudod elvállalni, nem? Szóval nincs semmi vesztenivalód, kérdezz rá.
2014. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha az álláshirdetésben megkövetelik, hogy bérigény megjelölése szerepeljen a motivációs levélben, akkor simán lehet részletezni, hogy még milyen juttatásokra számítana...

De ha nem kérik, akkor talán jobb, ha az állásinterjún kerül erre sor, amikor ők(!) rátérnek a javadalmazással kapcsolatos témára. Főleg, ha minden szempontból megfelelő alany lenne, akkor valószínűleg erősen fontolóra vennék akkor is az utazási támogatást, ha amúgy az ezt kérő ismeretlen képességű jelentkező motivációs levelét simán lesöpörnék az asztalról...

2014. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem motivációs levélbe ne írd bele, kérdezz rá telefonon előzetesen.
2014. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne, az nem arra való. E-mailben kérdezd meg, amikor elküldöd.
2014. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem írtam bele. És úgy néz ki biztos befutóként enyém az állás :)
2014. szept. 3. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre odáig kéne eljutod, hogy megkérdezzék, elvállalnád-e. A motivációs levél erre való, nem követelőzésre.
2014. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!