Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszbérletet (Nyíregyháza)...

Buszbérletet (Nyíregyháza) így használhatom?

Figyelt kérdés
A lakhelyemtől Nyíregyházáig vonattal járok, ugye onnan pedig busszal tudok eljutni a Főiskolára, így ugye csak helyi-járatos buszbérletet kellett vennem. (Ez Nyíregyházán belül bárhová jó, mert csak annyi van ráírva, hogy Nyíregyháza.) Na ezt ma vettem először, hiszen eddig nem itt jártam középsuliba és mikor odamentem a kasszához, mondtam mit szeretnék, hogy egy havi diákbérletet, (ugye csak Nyiregy... mert a suli miatt csak ott fogok buszozni) és odaadtam a diákig. helyettesítő lapot. De még bérletváltó kártyát sem kért, (nincs is... nem is kaptam, első ilyen bérletvásárlás volt itt...vagy itt nincs olyan?) És ilyen kis igazolást sem kaptam. (Vagy ez csak akkor van, ha pl konkrét hely-hely (pl: Kisvárda xx út - Nyíregyháza xy út) között közlekedek? Vagy nem értem.... :/ És akkor nekem erre a bérletre rá kell írnom az OM azonosítót, és a diákig. helyettesítő lappal kell használom és ennyi? Mást nem kell bemutatnom?

2014. szept. 1. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

HELYI bérletnél nincs semmi faxni. Veszel egy helyi bérletet és van mellé diákod. Ráírod a számát és boldogan utazol.


Amíg nincs diákod az igazolvány van helyette, az OM kódot írd fel a bérletre.

2014. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmi emlékeim szerint. Én fősulis koromban vettem (2010 szep-2014 eleje)és nem kértek semmit. Asszem az ellenőrök sem, vagy ők max diákot mellé.
2014. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!