Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi pontosan egy házhoz járó...

Mi pontosan egy házhoz járó szociális munkás feladata?

Figyelt kérdés

Bemegy a kis irodába, ott várja a kis kolleganője, köszönnek és mosolyogva beszámolnak egymásnak a hogylétükről. Aztán az asztalon ott egy paksaméta pl 10 házcímmel, ekkor felveszik a kabátot, beszélgetve útnak indulnak és végigsétálják a helyeket, majd napvégén visszamennek az irodába és ezt mind legépelik? Amúgy miért látom ma már harmadszor egy harmadik helyen ugyanazt a lányt? Na mindegy, szóval ez a dolguk vagy van még valami? És ha kell rendőri kíséret, ők hívják vagy hirtelen megjelennek, a főnök már értesítette őket? És szerintetek előfordult már, hogy egy szociális munkás szaladt egy nő miatt, ha nem is gyerek ügy miatt? És miért csak női házhoz járó szociális munkások vannak?

Kissé szomorú vagyok, mert ma se tudtam eldönteni, mit vigyek a munkahelyemre ebédre... Ti mit ebédeltek?



2014. szept. 4. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Keresztbe nyelném le a kolléganőm, mert munkaidőben facebookozik, amikor meg bent vagyok, rinyál nekem.
2014. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!