Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szociális fóbiások, szorongáso...

Szociális fóbiások, szorongásos, esetleg autista "betegek" hogy bírják a munkahelyi stresszt/ kollégákat?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok érdekelnek,vagy esetleg ha van rokonod/barátod/stb aki érintett a témában,írhatsz róla.

Az érdekelne főleg,hogy milyen "taktikát" folytattok,hogy éltek túl egy 8-10 órás munkaidőt emberek között.


2014. máj. 13. 21:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen írhatnak más betegségben szenvedők is. Vagy bárki,aki nehezen viseli a szociális életet,szorong,fél,stresszel emberek között .
2014. máj. 13. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sehogy nem bírom emberek között hosszú távon, sajnos ezt mások nem értik meg, így elég nehéz boldogulni.

A munkahelyre úgy közlekedtem hogy senkire nem néztem mert akkor már minden bajom volt, de ezt nem tűrik, nem értik, kiutáltak miatta, végül nem bírtam és felmondtam. Eddig mindenhol ez volt.

Igazából fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel... mert hogy így élni nem lehet.

2014. máj. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Így nem lehet élni, ezért is leszek öngyilkos.
2014. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szociális fóbiás vagyok és most vagyok utolsó éves az egyetemen. Még sosem dolgoztam. Erre nem vagyok büszke, sőt borzalmasan szégyellem... A szaktársaim már réges-rég részmunkaidőben dolgoznak komoly cégeknél, vagy legalább rendszeres normális diákmunkájuk van. Engem meg kiráz a hideg, ha arra gondolok, hogy nemsokára államvizsga és utána már azt sem hozhatom fel indoknak az ismerősök előtt, hogy tanulok. Szóval röviden: nem tudom elképzelni, hogy valaha állásom legyen, annyira félek. :(
2014. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!