Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes elmenni Katar-ba...

Érdemes elmenni Katar-ba dolgozni?

Figyelt kérdés
Katar egy arab álam. Jelentkeztem egy álásajánlatra a Qatar Airways-hez légiutas kísérőnek. A munka érdekelne, mert mindig is szerettem utazgatni, de el kellene költöznöm Katar fővárosába, Dohába. Valakinek esetleg van valami tapasztalata erről az országról, itt élő emberekről? Kisé laikus vagyok az darabokkal kapcsolatban. Szept. 20-án lesz az álásinterjú Pozsonyban, addig el szeretném dönteni, hogy jó választás-e vagy sem, mert ha nem akkor megspórolok egy pozsonyi utat legalább. Valamint az is érdekelne h férfiaknak is alkalmas egy ilyen álás vagy sem.

2014. szept. 8. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én csak néhány órát töltöttem el Dohában, de azóta sem hiszem el, hogy hogy lehet a bolygón valahol emberi élet ahol ilyen hőség van. Emlékszem, hogy még fel sem kelt a nap hajnalban, de még perzselő forróság volt. Persze az időd nagy részét a fagyasztóvá légkondizott reptereken és repülőkön fogod tölteni, szóval ez talán nem olyan nagy probléma.
2014. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Férfiként alkalmasabb egy katari állás, mint nőként. Katarban a légiutas-kísérőknek külön épületben van a szállása, esténként sorban állnak alatta a férfiak a könnyű, olcsó p-nci miatt... Nem én találtam ki, ez van, sok sztyuvi lány keresetkiegészítésként a testét árulja a szabadnapjain.

Amúgy lehet élni ott normálisan is. Pár évig ki lehet bírni, ha tudod, hogy összegyűjtesz egy kis pénzt, aztán mész haza, vagy máshova.

Amúgy a hőség tényleg elviselhetetlen, de konkrétan Dohában pitiáner kevés időt fogsz eltölteni, mert egyfolytában a levegőben, vagy itt-ott más városban leszel.

Dohában a szórakozási lehetőség nőként a plázákra korlátozódik, férfiként elmehetsz esetleg klubokba, bowlingozni. Maga a város nagyon fejlett, gyönyörű és gazdag. Folyamatosan épül, megújul. Az emberek nyitottak, többnyire kedvesek, de van bennük egy jó adag arab felsőbbrendűség. Ha ezen túllépsz, akkor akár jól is érezheted magad.

A ruházaton sem akadnak fenn, sok rövid ujjús, szoknyás nő szaladgál, probléma nélkül. Engem Katarban pl még sosem zaklattak, nem volt problémám. Mit mondjak még... Az élet drágább, mint Magyarországon, de ha fizetik a szállást, akkor jó.

Elég eklektikusan írtam, de végeredményben én elfogadnám az állást, ha korrekt fizetést kapsz és fizetik a szállást.

2014. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!