Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minek dolgozni?

Minek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ki volt az a barom aki ezt kitalálta? Nagyon unatkozhatott...
2014. szept. 1. 19:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyira mint te most.
2014. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
jó az,mi bajod vele?Csak a köcsögök nem dolgoznak.
2014. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én dolgozom, de úgy érzem, az mind elvesztegetett idő az életemből.
2014. szept. 1. 20:11
 4/23 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a tanulás. Mégis nagyban befolyásolja, hogy milyen pozíciót fogsz betölteni és későbbi megélhetésedet. Unalmas a meló és a tanulás is, de mindkettőtől függ a megélhetésed és a jövőd, mivel ebben a világban mindent a pénz irányít. Ahol a della, ott a hatalom.
2014. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De engem nem érdekel se a pénz se a gazdagság. Ha belegondolok, hogy azért dolgozzak, hogy megvegyek valami divatos ruhát, vagy valami felesleges műszaki kacatot...inkább nem is dolgoznék. De így sincs semmi értelme, csak gyűlik a pénz a számlámon, de minek? Nem kell semmi.
2014. szept. 1. 20:19
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Most mondjam azt, nincs olyan ember aki ne dolgozna?

Aki megbízásra öl meg embert, szerinted nem elvesztegetett idő az életéből, a megölni kívánt ember felkeresése stb?

Vagy a pénzmosással járó kockázatok, drog bizniszek elsimítása meg ilyenek?


Ahhoz hogy pénzed legyen tenni kell valamit, ha csavarozó gépnél állsz napi 8-12órában akkor azt, ha diszkóban vagy pultos akkor meg ezt.


Más, ha csak cél nélkül dolgozol akkor valóban csak keserves a dolog, de egy olyan ember mint én, aki eljár konditerembe, megveszi a szükséges vitaminokat, étrendkiegészítőt, ez mind kiadás, nekem minden hónapban konkrét elképzelésem van arról mire akarok kiadni pénzt.

22F

2014. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

9 évig volt folyamatos munkaviszonyom, július végén felmondtam és csak jövő hét hétfőtől dolgozom megint. Direkt csináltam magamnak 1 hónap "szabadságot" mint átmenetet. Ember ez dög unalmas. Jó oké, néha szar a meló, de ha az nincs az élet dög unalom. Egy melóhelyen is van közösség, nem csak a munka vár. Néha lehet ökörködni, vannak kihívások, dicséret, igaz néha lecseszés is. Kell az.

A mókás dolgok az életben hamar elértéktelenednének ha csak azokkal foglalkoznál. Néha meg kell szakítani egy kis melóval. :)

2014. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csak olyan munka(hely) kell ahova szívesen jár be az ember, hisz hidd el ha nem kéne dolgozni, akkor 30x ennyi sírás lenne, hogy jaj úgy unatkozooom b#zmeeg... Csak hát az itt a probléma, hogy nincs melóhely, nem lehet normálisan megélni stb. de nem maga a munka a felesleges...
2014. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7. Én volt, hogy két meló közt 1,5 évet hagytam ki (nem segélyen, volt megtakarított pénzem), és volt hogy a munkahelyen kivettem 4 hónap fizetetlen szabadságot, mert már annyira rühelltem. És egyszer sem unatkoztam otthon, mindig le tudtam kötni magam valamivel. Olyan gyorsan mentek azok a napok (sajnos), hogy ihajj!
2014. szept. 1. 20:41
 10/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Hát ember, nem vagyunk egyformák. :)

Figyu, keress magadnak ilyen valami otthoni melót! Szerintem neked az lenne a jó megoldás. Egyik cimborám olyat csinál. Kevesebb a kötelezettség meg a felelősség, és az elvégzett munka mennyiségtől függ a lóvé is, tehát magadnak osztod be hogy mennyi melóval mennyi pénzt akarsz. Nah? :)

2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!