Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Levelező tagozatos diákként...

Levelező tagozatos diákként hol tudok diákmunkát vállalni? A legtöbb diákmunkát kínáló diákszövetkezet csak nappali tagozatos hallgatóknak hajlandó diákmunkát biztosítani.

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Levelező tagozat mellett lehet "rendes" munkát is vállalni, ezért találták ki.
2014. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es: jahm, elvileg, de a legtöbb iskola berak nappalis rendben, ha kevesen vannak levelezősök.
2014. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a legtöbb időmet tanulással kell töltenem, ezért nem lenne kapacitásom teljes munkaidőben dolgozni. Akkor keressek részmunkaidős nem diákmunkát?
2014. okt. 2. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván... és hogy ne legyél eltévedve közlöm, hogy a diákmunkák kb. 80%-a teljes munkaidős :)

Két képzést jártam úgy végig, hogy egyáltalán nem voltam bent... mert nem engedtek el a munkahelyemről.

2014. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz, hogy részmunkaidős felnőtt állást vállalok. Sajnos én nem tehetem meg, hogy teljes munkaidőben dolgozzak mellette, mert többet kell tanulnom, mint egy átlagos embernek ahhoz, hogy eredményeim is legyenek.
2014. okt. 2. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Telemarketinges cégeknél szoktak diákmunkásként levelezőket alkalmazni. Mondjuk nem véletlenül, mert onnan mindenki menekül.
2014. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!