Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig aktív, nappali tagozato...

XÁronX kérdése:

Meddig aktív, nappali tagozatos hallgató az ember, ha adott év szeptemberében nem vette fel a tárgyait, és a költségtérítést sem fizette be? Szeptember vége? Október?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent említett helyzetben voltam idén szeptembertől, viszont dolgoztam diákmunkát október 31-ig. S most a diákszövetkezet aktív diákigazolványt kér tőlem szeptember 25-től (ekkor járt le a nyáron igényelt ideiglenes d.igazolvány). Most viszont már nem, hogy diákigazolványt, de hallgatói jogviszonyigazolást se adnak visszamenőleg, pedig a neptun rendszer szerint is csak november 3-án kerültem át "Aktív" viszonyról, "Nem meghatározott"-á, s a képzési formám mind a mai napig Nappali tagozatos hallgató. Milyen igazolással tudnám igazolni, hogy a hallgatói jogviszonyomban változás nem történt október 31-ig, ameddig diákként dolgoztam?


2011. nov. 16. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A kurzusfelvétel lezártáig vagy aktív, onnantól nem aktív- más kérdés, hogy a rendszerben ez mikor jelenik meg. Ergó semmiféle igazolást nem fognak neked adni, ráadásul már azzal is elkéstél, mert november 3ig még talán át tudtad volna verni a rendszert. De így november 16.án, megszívtad.
2011. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!