Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 19 évesen érettségivel hol...

19 évesen érettségivel hol tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem szeretek iskolába járni,inkább dolgoznék valamit,mert már unom ezt a semmittevést.19/F

2014. okt. 2. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
árufeltöltő, gyártósori munkás, segédmunkás
2014. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehol..Manapság kib*szott nehéz munkát találni.

Napszámba mehetnél esetleg.De azt ajánlom, hogy próbáld meg lekűzdeni ezt a "nem szeretek iskolába járni" érzést, és szerezz egy diplomát, vagy egy rendes szakmát.Addig is lefoglalod magad a tanulással, és ha mondjuk van egy OKJ-s szakma+érettségi akkor már könnyebb elhelyezkedni, de még úgy is nehéz

2014. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Érettségivel mondhatni hogy csak betanított munkás lehetsz egy gyárba vagy valahol máshol, legalább egy szakma legyen az érettségi mellett!
2014. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy betanított munkás, feljönnek állások, pl. férfi takarító, stb. ahonnan válogathatsz, de szerintem jobb lenne ha valamilyen szakmát tanulnál, mert itt gürizni kell és alig keresel majd valamit.
2014. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Uhh, mennyivel izgibb lesz tanulas es fejlodes helyett dobozokat pakolni eleted vegeig!


Mar latom a kovetkezo kerdeseidet:

"21 vagyok de egy szar az eletem, egesz nap csak a gyartosor mellett robotolok, alig fizetnek, kocsog a fonok, nincs penzem es idom lanyokkal ismerkedni"


"23 vagyok, munkanelkuli, mert kirugtak amikor egy napra megbetegedtem, ilyet csinalhatnak???"


"24 vagyok, azt szeretnem megtudni, hogy levelezon milyen kepzest lehet elvegezni?"


"27 vagyok, meg nem volt egy rendes kapcsolatom es allasom. Melyik orszagba lehet menni nyelvtudas nelkul mosogatni?"


Nyomassad!!

2014. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jól van,nem kell mindjárt elítélni...Csak semmi képzés nincs ami érdekelne és inkább a munkába fektetném ezt a sok időt.A jövőben meg szeretném buszra vagy kamionra letenni a jogsit és ezzel keresni munkát.A buszvezetést szívesen csinálnám.Diplomával meg nem mindenki talál munkát.
2014. okt. 2. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Valoban nem mindenki talal munkat diplomaval, de aranyaiban otod annyi a diplomas munkanelkuli, mint a vegzetlen. A fizetesuk meg tobbszorose. Tulajdonkeppen eleg szepen kirajzolodik, hogy most a kozmunkas kap 50e-t, minden egyes tovabbi kepzesben toltott evvel ez tovabbi kb. 30-40e forinttal no. Aki nem tanul tovabb, az ennek ertelmeben iszonyatosan elcseszi az eletet.
2014. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem félted a bőröd és izgalomra vágysz akkor katonaság. Ott többet fizetnek annak akinek van érettségije.
2014. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem a végzettségedtől vagy a diplomádtól fog függni, hogy mire viszed az életben. Egy jó diploma persze segíthet megadni egy középszintű élet lehetőségét, ismétlem, LEHETŐSÉGÉT!

Viszont ha saját magad képzed, találsz valami hobbit, szenvedélyt, piaci rést, amin keresztül tudsz adni valamit a világnak, még a történelembe is bekerülhetsz.

Nem egy embert ismer a világ aki diploma meg minden hókusz-pókusz nélkül hagyott nyomott az emberiségen

2014. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Természetesen egy géniusznak, egy üzleti és technológiai zseninek, akinek már megszületett a forradalmi újítás a fejében, nincs szüksége papírra, hogy érvényesüljön. Gondolom sejted, hogy a "nem szeretek iskolába járni, dolgoznék valamit" a kismagyar valóságban azonban nem azt a kategóriát képviseli mint Elon Musk vagy Larry Page. Tehát teljesen felesleges (sőt, egyenesen káros) ezeket a példákat hozni, amikor nyilvánvaló, hogy az emberek 99.9%-ának az oktatás nyújtja a felemelkedést.

2014. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!