Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikai végzettséggel,...

Informatikai végzettséggel, és középszintű informatikai érettségivel mit lehet dolgozni a programozáson kívül?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, de a közép infó érettségim már megvan (ha ez számít 86% lett)informatika tagozaton vagyok, lesz még 1-2 plusz évem és meg lesz a szakmaim is. Viszont pont hogy a programozás nagyon nem megy (napi 3-4 órát tanultam egy héten keresztül egy dogára és 2-es lett :/). Mit tudnék még ezen kívül dolgozni?
2014. aug. 17. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven tanulsz programozni? Eseteleg lehet azzal van a gond. Én a javát kezdtem el kezdésnek, és egész jól haladok vele, pedig én sem szerettem az iskolában programozni. Kérdésedre a válasz: Rendszergazdaként dolgozhatsz, esetleg rendszerüzemeltetőként.
2014. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a kozepsulis anyaggal is ekkora gondok vannak, jobban jarsz ha palyat valtassz.
2014. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
angol nyelven és az a baj hogy abban is nagyon gyér vagyok. ebben az évben volt először végre jó tanárunk, aki tényleg értett hozzá és tudott magyarázni , hála neki lettem év végén nagy nehezen 3-as, idén főleg érettségi miatt is fogok magántanárhoz járni.
2014. aug. 17. 21:58
 4/12 A kérdező kommentje:

am tanulunk c++,mysql,javascript,html ilyeneket (most hirtelen ezek jutottak eszembe)

c++-t 3 éve folyamatosan tanulok és semmi..

mysql,html amit nyári gyakszin kezdtünk el és ezek úgy még mentek jövőre fogjuk komolyabban tanulni, bennük még reménykedek hátha lehet kezdeni velük valamit

2014. aug. 17. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd! Én eldöntöttem, hogy programozó leszek, mert jól keresnek és biztos a megélhetésük! Ezért, kezdésnk rákerestem a neten, a java programozás-ra, és találtam is egy online könyvet! Letöltöttem, hozzá a programot, ami kell, és elkezdtem programozni!Van egy kis füzetem amibe kiírom a lényeget, és minden este lefekvés előtt elolvasom azt a pár oldalt. Ha van kedvem akkor másnap tovább haladok ha nincs akkor nem. Az a jó, hogy magamnak döntöm el, hogy mikor és mennyit akarok tanulni! Ha valamit nem értek, akkor hagyom, és 1-2 hét múlva megértem, és megyek tovább! Próbálkozz! szabadidődben próbáldd meg a Java nyelvet! (legelső voltam)
2014. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát még itt az érettségizős év érzem finom lesz :/ matekból szeretnék felsőfokút, azon is gondolkodtam ezen megyek tovább. De még bízok a plusz évben, ahol tényleg csak az informatikával kapcsolatos dolgokat fogjuk tanulni, utána meg vagy munka keresés vagy főiskola azt még nem tudom.

De aranyos vagy köszi a biztatást :)

2014. aug. 17. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Próbáldd meg. Na basszus! Lecsaptam a molylepkét a billentyűzetemen! Mivel szedjem le? Próbáldd meg a java nyelvet! Van még 2 hét a suliig, addig kezd el magadnak otthon tanulni! Én is azért szeretem így tanulni, mert nincs határidő, hogy mikor mennyit kell tanulnod, meg haladni meg ilyenek!
2014. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg azért szeretek programozni , mert szeretem megtalálni a problémák leghatékonyabb megoldását. :)
2014. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazából engem is érdekelne csak valahogy az istenért se tudom megtanulni, nem tartom magam hülyének xd csak valami egyszerűen nem megy :/ ezért úgy gondoltam hogy a matek felé megyek tovább (talán a fizika) mert ez még érdekel, csak anyumék nem engednek a plusz évből és attól félek hogy ez csak elvesztegetett idő lesz :/
2014. aug. 18. 12:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha nem érzel elég elhivatottságot, akkor szerintem hagyd és keress mást, ne cseszd el az éveket, elég sok csoporttársam jött azzal, hogy ők a pénz miatt jöttek, hogy majd audit- vesznek stb. belőle... aztán gyorsétterembe kötnek ki mert kihullanak, vagy mert rájönnek, hogy ez nem nekik való.

2014. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!