Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha több állásra jelentkeztél...

Ha több állásra jelentkeztél és felhívnak telefonon, akkor szoktad tudni hogy pontosan melyik helyről is keresnek?

Figyelt kérdés

Pl találtam két egyforma nevű pozíciót, az egyikhez kérnek angolt, a másikhoz meg nem. Persze cégnév sehol nincs feltüntetve.

Azután véletlenül behívják az embert és azt se tudja készüljön-e angolból....


Ez nem csak angolra van, hanem más esetekben is előfordul.


2014. okt. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudnál angolul, akkor nem kellene rá készülni.
2014. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában nem tudom. Próbálom a beszélgetés után a címből vagy telefonszámból kideríteni, hogy melyik céghez is megyek.
2014. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, azok mind szinte fejvadász cégek és olyan rohadt nagy titkolózást csinálnak abból , hogy kihez keresnek droid munkákra embert, hogy az valami röhej.

Mellesleg ha már visszahívnak, úgy illik, hogy mondja honnan telefonál, ha nem teszi, kérdezz rá.

2014. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem bántásból írom, meg nem is válasz a kérdésre, de egy ilyen interjún dől el, megfelelő e az angol tudásod. Nem azért, mert szemetek volnának, nem azok.

Egyszerűen csak lássák, hogy alkalmas e az angol tudásod egy ilyen jellegű munkához.


Én pl ezért nem is gyúrok rá az angolommal állásinterjúknál (gyúrtam rá, már van állásom); ha nekem való a munka, megfelelő lesz az angol tudásom, ha nem megfelelő, akkor azt jelenti, a munka se lenne nekem jó, első hetekben már rúgnának is ki vagy ha nem, én roppannék össze idegileg, mert egyszerűen vagy nem tudnék normálisan teljesíteni vagy a tempót nem bírnám.


Ezért már interjún a cég saját maga miatt és a jelentkező miatt is igyekszik ezeket kiszűrni... és már magán az interjún is láthatod, hogy képzeletben el tudtad magad képzelni egy ilyen helyen - na de gyakorlatban is?

2014. okt. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!