Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy közmunkások...

Miért van az hogy közmunkások körébe nincs csapatszellem nem tudnak egymással dolgozni csak flegmázni mivel különb ő mint a másik?

Figyelt kérdés

#iooi
2014. okt. 4. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Képzelheted, hogy milyen öröm számukra, hogy rendes munka helyett közmunkáznak éhbérért. Az ezzel járó frusztrációt pedig valahogy le kell vezetni.
2014. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

szerinted ennyi pénzért és megaláztatásért cserébe kinek lenne jó kedve?

ez csak egy kényszermunka, amibe bele vannak kényszerítve az emberek, nem azért csinálják, mert szeretik, természetes, hogy mindenki feszült

2014. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1,2 ember még is úgy akar ott viselkedni mint valami műszakvezető
2014. okt. 4. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
abba nem gondolkodtál bele, hogy diplomások is vannak köztetek, csak egyszerűen nem találnak maguknak munkát?
2014. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezeknek nincs :)
2014. okt. 4. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
A közmunkások jelentős része ingyenélő, munkakerülő. Nem lehet tőlük kultúrált viselkedést elvárni.
2014. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi azért közel egy éven át jól tudtunk együtt dolgozni, segítettük egymást.

Embertelen ez a rendszer, tőlünk ugyanazt várták el, mint a rendes dolgozóktól, fele/harmad annyi pénzért, kevesebb szabiért, esély sincs a bekerülésre, mert a "sógor, kóma, jóbarát" előnyt élvez, ha sík hülye, akkor is, nem csoda, ha egy idő után valaki frusztrált lesz.

2014. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nagy Sándorné8710 válasza:
100%
Nekem is van sok szakmám,érettségim is még is közmunkán vagyok,nem szégyenlem.A férjem egyetemi végzettséggel is volt az utcán.Az meg hogy ingyenélő,bunkó hozzá szólás volt.A munka nem szégyen,munka nélkül otthon ülni mivel jobb?
2014. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A munka nem szégyen,munka nélkül otthon ülni mivel jobb?"


Ha nem lenne kötelező, akkor 99 százalékuk otthon ülne. Láttam közmunkásokat dolgozni, egyedül effektívebben dolgoztam volna, mint ők tizen.

2014. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

„Ha nem lenne kötelező, akkor 99 százalékuk otthon ülne. Láttam közmunkásokat dolgozni, egyedül effektívebben dolgoztam volna, mint ők tizen.”


Na, a kolléganőm, aki mellé tettek, azóta nem igen csinál semmit mióta ott vagyok, minden munkát rám passzolt, ő meg csak a neten bolyong és chat-el vagy a telefonját bűvöli, és mellé 2x annyi a fizuja, mint az én közmunkás bérem.

Amúgy önként kértem magam közmunkára, nem köteleztek, mivel fht-ét sem kaptam, de nem szeretek itthon ülni, gondoltam ez is jobb addig, míg nem találok valami normális állást, bár lassan kezdek belefásulni, úgy tűnik innen nincs kiút.

2014. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!