Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes olyan munkahelyet...

Érdemes olyan munkahelyet keresni, ahol igazi csapatszellem uralkodik?

Figyelt kérdés
...ahol a kollégák tényleg támogatják egymást, és a főnök odafigyel a beosztottjára

#munkahely #csapatszellem #támogató légkör
2014. szept. 13. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

"Érdemes olyan munkahelyet keresni, ahol igazi csapatszellem uralkodik?"


Itt találsz olyat: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2014. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes, csak kérdés, találsz-e ilyet.
2014. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" főnök odafigyel a beosztottjára"


Ilyen mindenhol van, csak épp nem pozitív értelemben.

2014. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen munkahelyet már nem találsz! A kedves kollégák felfelé nyalank,lefelé taposnak.Nekem ez a tapasztalatom.
2014. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már dolgoztam ilyen munkahelyen, óvodákban tartottam délutáni foglalkozásokat. Az összes kolléga és a főnök is nagyon rendes volt velem, mikor kezdő voltam, támogattak, később meg szívesen fordultak hozzám az újabbak tanácsért. Amiért mégis ott hagytam a munkahelyet, az a szülők magatartása volt. Ment ezerrel a kibeszélés, pletykálkodás. A szemembe mosolyogtak meg nyaliztak, a hátam mögött meg a főnökömnek panaszkodtak rólam. Ráadásul olyan képtelen hülyeségeket mondtak, pl. az egyik szülő többször kérdezte a gyerekét, mi volt az oviangolon, a gyerek meg mindig azt válaszolta, hogy hot-cold játékot játszottunk (eldugunk egy tárgyat, és meg kell keresni; a gyerekek imádták, sokszor kérték, úgyhogy több foglalkozásnál is fordítottam rá 1-2 percet). Ebből a kedves intelligens anyuka azt szűrte le, hogy én a 30 perces foglalkozás alatt végig ugyanazt a játékot játszom a gyerekekkel minden héten. Persze a főnököm jól kiröhögte, mikor árulkodott neki a nő. De egy idő után már hiába voltak kedvesek a kollégák, nem nagyon tudtam elviselni, hogy a szülők képtelenek velem kommunikálni meg tőlem kérdezni dolgokat, hanem a hátam mögött kellett áskálódniuk. Utólag kiderült amúgy, hogy az volt a baja egy-két elit anyukának, hogy amikor megkaptam az állást, kb. 16 évesnek látszottam külsőre (21 voltam), és hiába volt színjeles óvodapedagógus végzettségem, nehezen tudták elfogadni, hogy egy ilyen fiatalnak látszó az ember érthet a gyerekekhez.
2014. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!