Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki segitsen megváltoztatni...

Valaki segitsen megváltoztatni az életem! Valaki?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és apukám sem anyukám nem dolgozik mert nem találnak munkát! emiatt nincs gázunk,se áram se étel otthon se semmi sajnos! apámnak a szakmája hegesztő és csőszerelő már 1éve nemdolgozik pedig dolgozott Olaszba,Angliába most az lenne a kérdésem hogy valaki nem tudna neki külföldre munkát menne ő akárhova külföldre dolgozni mert csak igy jöhetnénk helyre! esetleg valaki nemtud valamit ajánlani vagy valami? Miskolci lakosok vagyunk

2014. okt. 6. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én is miskolci vagyok 14 éves az én apámra egyáltalán nem számíthatunk, sajnos ilyen az élet...ilyen Csicskolc
2014. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ua. vagyok: én úgy tervezem ha lesz időm valamikor, talán nyáron, de ki tudja keresek valami munkát, amivel segíthetek a családnak, csak ez lesz
2014. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy áram nélkül hogy írsz? Telefonról wifit csórva akkor meg hol töltötted a telót? (Csak kíváncsiságból)
2014. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mamatol:)
2014. okt. 6. 20:22
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Az interneten kutatva találhat édesapád olyan cégeket, melyek speciálisan ezekre a területekre szakosodottan segítenek a külföldi munka megszerzésében díjmentesen!

2014. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az interneten valóban rengeteg álláshirdetés van, és bármi jobb a semminél. Miért nem mennek el alkalmi munkákat végezni, amíg nem rendeződik a helyzet? Én egri vagyok, kisebb város Miskolcnál, fiatal felnőtt ismerőseim egy érettségivel mégis tudnak munkát találni, amiből szűkösen de megélnek.
2014. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!