Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Burger King vagy KFC? Melyikbe...

MBS kérdése:

Burger King vagy KFC? Melyikben jobb dolgozni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ neked mitől jó egy munka :)

A kfc ben kevesebbet kell, mert ott nem szokott akkora zsufi lenni, de alapvetően nagy külünbség ezekben nincs.

2014. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A KFC általában nyugisabb szokott lenni, én dolgoztam Mekiben is, és a kettő között igen nagy volt a különbség. Mekiben javarészt pénztáros voltam azt nem igazán szerettem, de volt olyan napom amikor unalmamban már takarítani kezdtem ami nem nekem volt kiadva. De volt olyan napom is amikor akkora volt a hajtás, főleg ha csoportok jöttek hogy az embertelen volt ment a kapkodás ezerrel, össze pénztár nyitva volt, akik meg kisegítőnek voltak, őket a konyhára fogták be leginkább, valaki aki mellettem volt kisegítőnek ő is csak a munkámat akadályozta mert semmire nem volt jó.

Meg persze a főnökeink nem úgy bántak velünk ahogyan kellett volna.


A KFC-ben nagyon meglepően csalódtam ebbe, mert ott a munkatársak is kedvesek voltak, igaz amikor behívtak akkor mondták hogy nagyon tegyem oda magam kedvességi szinten, mert ott alap elvárás ez volt. Ott ugyan nem volt soha nagy nyüzsgés, amikor nagy forgalmunk volt akkor is volt időm levegő vételre, akkor mehettem ki wc-re amikor akartam, szünetünk nem volt megadva mikor hány perc, de ha cigizni akartam kimenni, kimehettem, ha éhes voltam akkor ettem amikor akartam. Persze volt amikor hajtanunk kellett mint a gép de mindig voltunk elegen ahhoz hogy ne két ember munkáját kelljen csinálnia egy embernek.

2014. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagy segítség! :)

Mondjuk ez KFC épp a WestEndben van, gondolom az azért elég pörgős.

2014. okt. 8. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
A burger kingnél kevesebben szoktak lenni.
2014. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!