Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra öltönybe...

Állásinterjúra öltönybe érdemes menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap megyek állásinterjúra, de nem tudom, hogy ilyenkor érdemes-e öltönyt viselni.

Egyébként kereskedelmi asszisztens és irodai értékesítő pozícióba keresnek embert.


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2014. okt. 14. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Szerintem ilyen területen inkább igen, mint nem.

Ha én lennék az interjúztató, akkor nekem megfelelne az elegáns ing + nyakkendő vagy elegáns ing + zakó változat is, de ha mindhárom megvan, akkor az talán jobb.


De mondjuk más a helyzet szoftverfejlesztés területén, ahol a legtöbben pólóban, és nyáron akár rövidnadrágban járnak interjúra. De ezt kereskedelemben nem ajánlom.

2014. okt. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

"Állásinterjúra öltönybe érdemes menni?"


ÖLTÖNYBE semmiképpen nem menj interjúra, hanem a cég IRODÁJÁBA menj be az interjúra.

És persze mindenképpen öltönybe_NNNNNNNNNNNNNN_.


"Köszönöm előre is a válaszokat :)"


Szívesen!

2014. okt. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"kereskedelmi asszisztens és irodai értékesítő"

Ugye nem a Zepter-hez mész? Csak oda ne! Kerüld el őket messzire!

2014. okt. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mérnökember nem hord öltönyt.

Zepterhez meg mindegy, mit veszel fel.

2014. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pont a zepter-nél voltam....

Azt mondták, nincs fix fizetés, hülyék ezek?:DDD

De az a legrosszabb az egészben, hogy 50percig istenítették a céget és csak utána derült ki ez a dolog -.-

Szóval énis azt mondom, hogy MINDENKI kerülje el messzire ezt a céget. :)

2014. okt. 14. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
hála istennek, hogy nem hagytad behülyíteni magad, a zepter egy utolsó szemét, lehúzós MLM banda.
2014. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyeneket mondtak, hogy aki nagyon szorgalmas, az egy hónapba akár 700ezret is megkereshet. AHA, ÉRETTSÉGIVEL BIZTOS LEHET ENNYIT KERESNI...

Vannak olyan pályakezdő diplomások, felsőfokú nyelvvizsgával, akik havi 150ezret keresnek. Azok biztos, hülyék, mert nem mentek a Zepterhez havi 700ezerért :/

Aki ezt beveszi, az meg is érdemli hogy lehúzzák :D

2014. okt. 17. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek mindig ilyenek, hogy x ezret lehet keresni hogy esetleg semmit, azt elfelejtik. S mindig ez a kamu, hogy irodai dolgozó.
2014. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiemelem a kérdést, nehogy valaki bevegye ezt a Zepteres hülyeséget
2015. jún. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!