Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjúra, milyen öltözék...

Állásinterjúra, milyen öltözékben érdemes megjelenni?

Figyelt kérdés
Most ,megyek először állásinterjúra ,és érdekelne,hogy milyen ruhában kéne megjelennem .Mert úgy hallottam,hogy nem kell túlságosan kiöltözni,de valami elegáns ruha kellene,a farmernadrág és ing az eléggé elegáns?Illetve mennyire illik magassarkúban menni?
2013. aug. 28. 21:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Minnél jobb benyomást keltessz annal nagyobb az esélye hogy megkapod a munkát. Nem kell 30 kg sminket feltenni, magassarkút szerintem vehetsz fel de ne 20cm es sarka legyen. Farmernadrág+ing? Én a nadrágot lecserélném vászonnadrágra. Ez a én véleményem.

és mindenesetre sok sikert:)nem kell izgulni:)

2013. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A farmer + ing férfinél még elfogadható, de ez állástól is függ.

Nőnél szerintem nem szerencsés, márpedig a magassarkú arra enged következtetni :) Az férfinél nem szerencsés :D

2013. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. aug. 28. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!