Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van szociális munkás ismerősöt...

Van szociális munkás ismerősötök? Mit tudtok elmondani róla? Részletek lent

Figyelt kérdés

1. Milyen a kapcsolatotok?

2. Sokat beszélgettek?

3. Szereti a munkáját?

4. Mesél vicces sztorikat?

5. Milyen tipusu ember?


2014. okt. 16. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, de egy valaki alapján nehéz lenne következtetéseket levonni az összes szociális munkásra vonatkozóan. A kapcsolatunk munka kapcsolat, napi szintű, és szinte csak a munkára korlátozódik. Alap személyes dolgokat tudunk, osztunk meg egymással. Szereti a munkáját, bár nem tipikus szoc.munkás, és nem terepen dolgozik. Mesél vicces sztorikat, és a tetejében jó humora van. Olyan típusú ember, aki más, mint én, és barátok soha nem leszünk, de a munkában együtt tudunk működni. Kicsit harsány, könnyen kapcsolatot teremt bárkivel, nem húzogatja az orrát, ha koszos, büdös emberrel találkozik, vagy legalábbis az illetővel nem érzékelteti. Szerintem annyira nem empatikus, de szakmailag jól felkészült és korrekt.
2014. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A "tudunk" rész az arra vonatkozik, hogy a munka miatt, mert nem lehet vagy csak mert eltérő személyiségek vagytok?
2014. okt. 16. 20:47
 3/4 A kérdező kommentje:
ja bocsánat félreolvastam, úgy olvastam nem tudunk :D Bocsánat!
2014. okt. 16. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szociális munkás vagyok, tehát lényegében az összes kollegám szociális munkás.

A többséggel jó a kapcsolatom és könnyen beilleszkedtem közéjük. Segítenek ha szükségem van valamire és gond nélkül tudok pl. cserélni munkanapokat ha szükségem van rá.

Szoktunk beszélgetni, de a munkát el kell végezni, szóval nem mindig van rá idő. Néha találkozunk munkaidő után is.

A többség szereti a munkáját. Ha nem akkor a főnökkel van baja nem a melóval.

Vicces sztorykat nemigen mondunk másoknak, titoktartás is van a világon, nem beszélhetem ki az ügyefelek dolgait.

A többség nem azt nézi az emberben, hogy szegény, sérült, beteg stb. hanem az embert. Sajnos negatív tapasztalat, néhány szoc. munkásnak az empatiaszintje 0. De mint mindehol: nem vagyunk egyformák mi sem :)

2014. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!