Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan még, aki meg...

Van itt olyan még, aki meg sem próbál magyarországon munkát keresni?

Figyelt kérdés

2006 óta kulfoldon dolgozom most itthon vagyok már fél éve(senkin nem éloskodom csak most kivettem 1 hosszab pihenot).

Most hogy már lassan visszakéne állnom munkáb és nézelodok erre arra , de egyszeruen nincs gyomrom itthon elkezdeni melózni.


miért? pénz,megbecsulés hiánya,korulmények,munkatársak stb ezek kinnt mindenhol klasszisokkal jobbak,

ami pénzt én meg itthon elkoltok/tem az meg boven fedezi azt a bevételt az országnak mintha minimálbéres melóval itthon mardnék..........



2014. okt. 25. 14:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
44%

"ezek kinnt mindenhol klasszisokkal jobbak, "


Ja, holnap megyek Zimbabwébe elefántszart takarítani. Remélem jó lesz a bér!

2014. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Én nem igazán töröm magam, hogy itt találjak valamit, bár valószínűleg el tudnék helyezkedni.
2014. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Én úgy vagyok vele hogy jobb lesz kint.

Itt nem fogok keresni munkát

2014. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

szerintem azért magyarországon lehet melot találni ha valaki akar és nem válogat,

de minek alamizsnáért dolgozni ???

2014. okt. 25. 14:54
 5/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Igen pont azért mennek ki sokan mert ott jobban megbecsülnek.

Senki nem akar azért dolgozni hogy arra se legyen elég pénze,hogy éhen haljon.

Újabbnál újabb adókat vezetnek be,amit sokan már így is alig tudnak fizetni.

Persze kint sem jöhet be mindenkinek az élet de jobb ott próbálkozni :)

2014. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt csak ki használnak.ha meg vissza pofázol.el lehet menni ez a válaszuk.
2014. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát igen ..........

kint meg szinte baráti kapcsolatba lehecc a fonokoddel és senki nem fog nyalónak nevezni ez miatt!

Bár ott ezért nem is jár semmi plussz csak akkor ha leteszel valamit az asztalra.

Nálunk ez kb fordítva van XD


szánalom hatványozva ez az ország...

2014. okt. 25. 15:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez van, akkor takarodjatok innen a 3,14cába! Vissza se gyertek! :D
2014. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

gondolom valakiinek szívod a vérét azért vagy ilyen nagy mellénnyel XD


majd ha kitetted a lábad a való életbe és saját lábadon kell megállnod akkor gyere vissza írogatni...


Szép napot!

2014. okt. 25. 16:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Minden értelmes ember külföldre megy. Ez így van jól, ezt akarta Feri is és Viktor is. Aztán a hülyékkel azt csinálnak , amit csak akarnak. Nincs ellenpont, nincs aki kiálljon ellenük. Feri már rég leírta magát, de még mindig tolja a képét a mienkbe, ehhez azért kell pofa.

Viktor most égeti be magát, korrupciós ügyek a NAV-nál, itt csökkentünk, de ott növelünk, visszafelé evickélünk kelet felé, és nyaljuk az oroszok hátsóját. A Jobbikról ne is beszéljünk, igazi programjuk nem volt sosem, csak a nép által népszerű témákra keresett választ. A helyi képviselők vicckategóriában, nem tudnak mást szajkózni ők sem, mint a pártjuk. Cigánykérdés, munka, multik ki, eu ki, nem kell az nekünk.

És mégis a legnagyobb probléma a lakosság, hiszen mindezt elnézzük nekik. De mit is tehetnénk? Mikor mi ugyan azt csináljuk kicsiben, mert hát muszáj lopni, a nagyok is ezt teszik. Csalunk egy kicsit itt, egy kicsit ott, elveszünk ezt-azt a munkahelyről, stb.. Ennek megfelelően a feljebb lévő körökben már növekszik az ellopott pénz mennyisége, szidjuk, szidjuk őket, de mi magunk is olyanok vagyunk. Persze a költségvetésnek ezért sosem elég, mindig lesz egy új adó, amit ki kell kerülni, és ha ez már megvan, akkor jön a következő. Ördögi kör ez, amivel nem fognak leállni.


Írjam még? :D :D

2014. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!