Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan még, aki meg...

Van itt olyan még, aki meg sem próbál magyarországon munkát keresni?

Figyelt kérdés

2006 óta kulfoldon dolgozom most itthon vagyok már fél éve(senkin nem éloskodom csak most kivettem 1 hosszab pihenot).

Most hogy már lassan visszakéne állnom munkáb és nézelodok erre arra , de egyszeruen nincs gyomrom itthon elkezdeni melózni.


miért? pénz,megbecsulés hiánya,korulmények,munkatársak stb ezek kinnt mindenhol klasszisokkal jobbak,

ami pénzt én meg itthon elkoltok/tem az meg boven fedezi azt a bevételt az országnak mintha minimálbéres melóval itthon mardnék..........



2014. okt. 25. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én eddig csak Magyarországon dolgoztam közel 6 évet. Volt jó munkám jó főnökkel és kevésbé jó. Mégis külföldre akarok menni főleg a mentalitás miatt.


Megértem, hogy külföld után már nem akarsz itt munkát. Valószínűleg én sem fogok már itt dolgozni többet.

2014. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, de mi van azokkal akik azért mennének külföldre mert világot látni akarnak. Mint én. És akkor mindenki jön egyből hogy pénzért. Nem én azért megyek, mert imádom az angol házakat, a zöld füvet, a sós levegőt, a 15°C-ot, a buta embereiket akiken jót lehet derülni. Persze azért fontos hogy élni tudjak ott, így a kereset is fontos. De ez a pénz skatulya lepereghetne már az emberek nyelvéről.
2014. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy sok ember külföld alatt egybõl Angliára asszociál?
2014. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert sokan már angolt tanulnak csak, ezért az az első opció.
2014. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az odáig rendben van hogy angolt tanulnak, de Anglia sem fog a végtelenségig befogadni mindenki mindenhonnan
2014. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!