Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges, hogy valakinek...

Lehetséges, hogy valakinek szüksége legyen rá, hogy fent legyen a Facebookon, mert szükséges a munkájához?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2014. okt. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából gyorsan és könnyen (és a telefonnál olcsóbban) lehet kapcsolatokat tartani emberekkel, dokumentumokat küldözgetni, információkat cserélni. Ezrét vannak olyan munkák, ahol ha fontos a csapatmunka, lényeges az emberek közötti gyors információcsere, akkor elég nagy szolgálatot tesz a face.


Én egyetemista vagyok, és itt a legkönnyebb jegyzeteket küldözgetni, egymással kapcsolatban lenni, mert mindenki fent van rajta. Ha nem lennék fent, akkor hétvégéken, szünetekben el lennék vágva úgymond a külvilágtól. Úgyhogy igen, nekem pl. kell a munkámhoz, igazság szerint csak ezért is vagyok rajta.

2014. okt. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl. a HR-eseknek simán
2014. nov. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem pl igen. Van is facebook csoportunk amiben a főnök és sok kolléga benne van.

Oda írjuk ki a napi eredményeket, mert nálunk szükséges hogy mindenki lássa ki hol tart, mert ellenőrizzük is egymás munkáját hogy tuti jó legyen.

Továbbá ott beszéljük meg a nem sürgős dolgokat, így nem kell fölösleges mítingeket tartani.


Igazából kikerülhető lenne, de így sokkal egyszerűbb.

2014. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdeztem meg, mert nekünk is van ilyen csoportunk, ahol ki tudjuk írni, hogyha egy-egy napon nem tudunk menni, ha korábban szeretnénk végezni, később kezdeni, műszakot cserélni, s akkor aki be tud vállalni plusz műszakot vagy helyettesíteni valakit, az ott válaszolhat.

Tehát nekem is szükségem van ilyenre, de kíváncsi voltam, mások mit válaszolnak.

Amúgy én ilyet szívesebben tennék a linkedinre, mert az sokkal inkább erre való, csak sokan nem is ismerik

2014. nov. 10. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!