Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák vannak ezekkel...

Milyen munkák vannak ezekkel a "feltételekkel"?

Figyelt kérdés

Az, hogy mit kell rá tanulni és mennyire, most mellékes, csak az érdekel, mik a választási lehetőségek ilyen kategórián belül. :)

Ha nem lenne érthető, például gondolok a nyomozóra vagy rendőrre (nem az utcai "mezei" rendőrre).



Valamennyire veszélyes, izgalommal jár, és kell hozzá mozogni. Kell agymunka, gondolkodás, ami leköti az embert. Nem probléma, ha halottakkal is "foglalkozni" kell benne, súlyos sérülteknek segíteni stb.

Jó, ha lehet benne embereknek segíteni, bármilyen módon.

Például ilyen dolgokra gondolok.

Vannak ilyenek? Akár külföldön is.


(igen, egyébként egy kis naiv kamasz vagyok :), de nem szeretek életcél nélkül létezni. Épp most adtam föl az előzőt, mert rájöttem, hogy Magyarországon lehetetlen, és így valahogy nekem unalmas... Muszáj lenne kitűzni magam elé valami célt, ami nem a közeljövőben van - mielőtt valaki leugatna, hogy tanuljak. Csinálom.

Persze kevés az esélyem, hogy lesz lehetőségem olyan helyen dolgozni, ahol szeretnék, tudom, örüljek ha van munka, de azért szeretném legalább a lehetőségeimet tudni.)



2014. nov. 4. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj építész-, vagy építőmérnöknek. Veszélyes (ha elszámolsz valamit, vagy rosszul oldasz meg, akkor baj lehet belőle), izgalmas (ha valaki belehal, vagy megsérül, mehetsz a böribe), kell hozzá mozogni (állandóan építkezésekre kell járnod ha a kivitelezésben vagy, néha több helyre is egyszerre), kell agymunka és embert lekötő gondolkodás is (ezt gondolom nem kell ecsetelni), halottak és súlyos sérültek is előfordulhatnak (ha elrontasz valamit), folyamatosan segítened kell az embereknek (mert az átlag szakmunkás nagyon ostoba, folyamatosan a sarkukban kell lihegni mert azt várják, hogy mikor ronthatnak el valamit).


A külföld pedig úgy néz ki, hogy mivel Magyarországon nagyjából halott az építőipar, itthon nagyon nehéz elhelyezkedni. Nyugaton viszont tárt karokkal várnak.


Tudom, hogy nem ilyenre gondoltál, de szerintem nem rossz szakma egyik sem, egyébként.

2014. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!