Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új állás? Elvállalnátok...

Új állás? Elvállalnátok ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gyorsan írom a tényeket:


Lassan 2 éves gyermekem van, Gyest kapok. Szeptembertől megy bölcsibe ha felveszik.

Kaptam egy álláslehetőséget: Munkaidő: 06:30-15:00 Busszal kell menni-jönni ami 20-25 perc, ezt fizetik. Fizu nem sok az első 3 hónapban, utána 100.000 körül talán +8000FT cafetéria

Nagyszülők segítenek.

A legnagyobb aggodalmam, hogy nem korai, hogy máris elválok a kislányomtól?


Köszönöm!


2014. máj. 8. 13:16
1 2
 1/14 kíváncsicska ***** válasza:

Kinek mi a korai.Valakinek a 3 év is korai, viszont a bölcsibe ahova 2 éves kora óta jár a lányom, már jelentkezett egy anyuka akinek 1 éves lesz a fia és adná bölcsibe.

Az én véleményem 2 évesen nem korai már a bölcsi.Pláne, ha a munka jó és a fizu sem rossz.Sajnos a pénz ma már nem utolsó szempont.Vállald el.

2014. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem korai az elválás, a munkaidő és fizu is klassz, mindenképp vállald el, el ne szalaszd. Mit nem adnék én is egy ilyen lehetőségért...
2014. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

:) Nem, nem korai, már kétéves! :)


A fizuról nem tudok véleményt írni, mert nem tudom, milyen munka és milyenek a te kvalitásaid, hol laktok stb. Ez sok mindentől füg. De a legfontosabb, hogy tolerálják, ha a gyerek beteg lesz, szülőire, anyák napi ünnepségre kell menni stöbbi satöbbi... Ez a legszűkebb keresztmetszet a munkavállalásnál...


Időbeosztásban kimondottan jónak tűnik.

2014. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Szeptemberig a mamáékkal lenne, a cég ahová megyek augusztusban leáll 2-3 hétre, júliusban pedig a férjem lesz itthon 1 hétig.

Egyébként a korai indulástól félek, hogy azt hogyan oldjuk majd meg ha a férjemmel egyszerre indulunk szinte hajnalban. Szerintetek rossz ötlet ha az egyik héten pár napot a nagyszülőknél alszik majd a kislányom? Aludt már ott, imádja őket!

2014. máj. 8. 13:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Legfőképp női munkaerővel dolgoznak, mondták is, hogy ha pl. a gyerek beteg nem kell kivenni egy egész napot, hanem elviszem orvoshoz és utána bemegyek. Max annyival kevesebb bért kapok.
2014. máj. 8. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz ötlet? Ha mindenkinek megfelel, tegyetek így. Csak az számít, hogy nektek mi fekszik.
2014. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2év 5 hónaposan megy bölcsibe, mert muszáj dolgoznom. A korai indulás lehet a probléma nálatok, de ha tud valaki segíteni , akkor szerintem rendben van a dolog.
2014. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez jó, hogy elviheted orvoshoz a gyereket és csak azután menj be, de hova teszed addig a gyereket? felakasztod a fogasra? :D

egyébként szabit kivenni nem kell, táppénzre menj majd el.


aludhat akár hétköznap is a mamáéknál, de szerintem akkor már hétvégén ne mamázzon, legyen az hármatoké :)

2014. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Goondolom, betegen is tudna rá vigyázni a mama, ha kell
2014. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai? Csak nálunk szokás 3 évig otthon ülni a gyerekkel,de ettől még az nem azt jelenti,az jó is a gyereknek
2014. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!