Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szeretitek a munkátokat?...

Ti szeretitek a munkátokat? Vagy minden áldott nap utálattal mentek dolgozni?

Figyelt kérdés

Bárcsak nyugdíjas lennék már, mert én utálom! :(

Igaz, örülhetek, hogy van, de mégis utálom!


2014. nov. 5. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, szeretem.
2014. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én többnyire szeretem.Persze vannak napok amikor a hátam közepére sem kívánom de muszáj élni valamiből.
2014. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem annyira szeretem. De a környéken nincs sok lehetőség. Viszont amúgy meg nagyon szeretek itt lakni, nem akarok költözni. Úgyhogy inkább a kicsit kevésbé szeretett munka.
2014. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, bár régebben rengeteget szívtam, és sok olyan munkát kellett végeznem, ami csak a halálnál volt jobb.


Jelen esetben soha de soha nem szeretnék nyugdíjas lenni!

2014. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Munkát szeretem, az érte kapott alamizsnát már nem. Főleg, hogy csak sír a "cég" hogy minden drágul, fizetést nem emelik, de szalonból vett 40 millás céges autóra bezzeg telik!
2014. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy jó kollégákkal, jó hangulatban eldolgozgatunk, beszélgetve, nem kell megszakítani magunkat, és jól érzem magam.

De sok szívatós nap van a munkában, az utóbbi évben direktben is szívatnak minket, amiből senkinek semmi haszna (fideszes vezetés lett állami cégnél), meg 5 éve már forintban is csökken a fizetésem, nemcsak reálértékben, úgyhogy szívesen felrobbantanám a munkahelyemet, ha lenne jobb.

2014. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Reggel azzal a tudattal megyek hogy van a táskámba egy kis csokis keksz ami nagyon finom. Az a gondolat tartja bennem befelé a lelket hogy bemegyek, leülök megeszem és bevágom a pihenést kezdésig(mindig mindenből megkínálok mindenkit, de a reggeli süti az kizárólag az enyém). Ott egyedül az a gondolat hajt tovább hogyha túl vagyok mindenen akkor itthon vár a gitárom. Szeretem? Nem, de megbecsülöm. Lehetne sokkal rosszabb is.
2014. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a munkám, nem mondom hogy minden nap örömmel megyek dolgozni, de általában igen. A csapat egész normális, mondjuk örülnék ha egy órával később kezdhetnék meg egy picivel több pénznek, de egyébként jól érzem magam. Nagyon ritka a túlóra, a leterheltség is megfelelő (persze vannak jobb-rosszabb napok) és ha vége a munkaidőnek, nem viszem haza a problémákat.
2014. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel szerencsére nincs családom, ezért ennek élek, így inkább a szeretem kategóriába tartozik, mint a nem szeretembe.
2014. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha egyáltalán lenne valami...
2014. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!