Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szeretitek az embereket?

Ti szeretitek az embereket?

Figyelt kérdés

Úgy általában. Én személy szerint szeretek ismerkedni, még érdekelnek is mások, annyiféle ember van, és ez olyan király. Csak évközben most meg vagyok lőve, nincs sok időm az emberekre, de hát, ez van...

Ti hogy vagytok ezzel?:D


2014. okt. 5. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem. Szerintem meg pont ugyanolyan mind:D
2014. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szeretek beszélgetni, ismerkedni, mindent ami emberi kapcsolat. Csak azt nem szeretem, ha hozzánk ül be valaki, esetleg órákra trécselni.

Összegezve: szeretem az embereket, mindaddig, ameddig nem korlátoznak a szabadidőmben, és nem telepszenek rám.

2014. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én utálok mindenkit!
2014. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs rajtuk mit szeretni... emberek. El kell őket viselni.
2014. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nincs ember, nincs probléma...
2014. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak nagyon kevés embert szeretek.
2014. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Pénzéhesek,megbízhatatlanok,büdösek,bunkók,kihasználók,hülyék mindenhez,lógósok,,rosszindúlatúak,szemetelnek,kétszínűek,stb.

Tisztelet a kevés kivételnek,ezért csak nagyon kevés embert szeretek.

Azóta nincs gondom,mióta lesz@arok mindenkit,és leépítettem a sok hülyét.Azóta tök jó az életem.

:)

2014. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
#4-es véleményét osztom!
2014. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem! Akit eddig közel engedtem magamhoz mind párkapcsolat, mind barátilag, az mind mind visszért vele. Kihasznált mint lelkileg, mind érzelmileg, mind anyagilag. Ezek után nem tudok megbízni senkiben! Mindenki megy az ismerős kategóriába vagy az üzlettárs kategóriába, de oda csak ha van papírozva. Nincs szóbeli megállapodás. Aki ezt nem fogadja el, azzal nincs miről beszélnem!


25F

2014. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, hogy elsőre utálom őket, de ha elkezdünk beszélgetni, megismerkedni, akkor szoktam pozitív értelemben csalódni - tehát megkedvelek 1-2 embert.
2014. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!