Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha buszsofőr szeretnék lenni,...

Ha buszsofőr szeretnék lenni, oda kizáró ok a következő mentális betegség, amit alul fogok írni?

Figyelt kérdés

Borderline személyiségzavarom van, melyet kezeltettem, sokkal jobban vagyok, életvitelemet is úgy alakítottam, hogy tökéletesen érezzem magamat (nyilván a körülményekhez és a lehetőségekhez képest), valamint már rendelkezek B kategóriás vezetői engedéllyel, a vezetési stílusom pedig kifogástalan. (azaz nem kattanok be, ha egy hülye van előttem/mögöttem/mellettem, nem csinálok idegességből veszélyes dolgokat, biztosan vezetek).

Eddigi tudomásom szerint a buszsofőröknél az ingerküszöböt és a problémamegoldó képességet nézik. Remélem tényleg csak ezeket.

A válaszokat előre is köszönöm, valamit nem szeretnék sértő kommenteket kapni.



2014. nov. 6. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha elkezdenek veled ordibálni a buszon, vagy oltogatnak?
2014. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hozzászoktam a primitív, vad emberekhez, azzal nincsen gond, ilyeneken én nem tudom felhőzni magamat, kiállok természetesen magamért és higgadtan elmondom neki, hogy mi a helyzet, mi miért van, és ha ebből nem ért, akkor intézkedek azok szerint, amiket megkaptam az utasításban (pl. leszállítani, ha a helyzet azt követeli rendőrt hívok). szerencsére megtanultam az ilyen dolgokat kezelni.
2014. nov. 6. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt a gyakorlatban is meg tudod valósítani akkor gondolom nem lehet baj. Mondjuk ilyen D jogsihoz kell PÁV ott meg van pszichológiai vizsgálat.
2014. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak az oltogatásra kell gondolni mint munkahelyi stresszforrás. Tömött buszon korlátozzák a látótered, részegen be/lehánynak, menet közben odamennek beszélgetni veled, téged hibáztatnak minden forgalmi gebasz miatt, ha hírtelen kell fékezni, akkor is te leszel a kcsög, és még sorolhatnám. Erre még rá jön a rengeteg idióta sofőr, a menetrend betartása, stb.


Nem azt mondom, hogy ne próbáld meg, de ezekkel nem árt. tisztában lenni. Nem lebeszélni szeretnélek, ne érts félre. :)


Sok sikert kívánok!

2014. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) ne is mondjátok, napi szinten megyek busszal, villamossal, sok idióta a sofőrt szidja, de az ilyenekkel nem foglalkozok :)
2014. nov. 6. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért írd meg melyik buszon leszel sofőr, csak hogy én még véletlenül se szálljak fel arra...
2014. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves diszlexiás kommentelő! :) kértem, hogy sértő megjegyzéseket nem szeretnék olvasni, te meg mégis ide írod :) gratulálok tiszta szívből az agyi szintedhez, remélem nem csak itt nagy a szád. gondolom te vagy az a tipikusan mindent megmondó fajta, aki imád másokkal kötekedni :) kívánom, hogy ne legyen unalmas életed, mint amilyen most van, és találj más elfoglaltságot, mint hogy semmitmondó szurkálódó kommenteket írogatsz :)
2014. nov. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!