Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mennyi ideig tartott a...

Manó1235 kérdése:

Nektek mennyi ideig tartott a legrövidebb munkaviszonyotok?

Figyelt kérdés
és miért hagytátok ott? megbántátok a döntést? Azért kérdezem mert én is fontolgatom 1 hónap után hogy lehet inkább mást kéne néznem.
2014. nov. 7. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig én mondtam fel és jelentős okkal (jobb munkát kaptam, elköltöztem a városból, visszamentem tanulni). Viszont volt egy munkaly ahol nagyon szégyelem, de csak egy hétig voltam. Idős embereknek kellett segítenem. Szociális területen vagyok a munka lényege az Alzhameres betegek segítése (milyen osztályra kell küldeni a beteget, az emlékezőképesség felmérése, torna, szabadidőben programok, sétálás stb). Pont erre szakosodtam, jófejek voltak a kollegák, az intézmény szép helyen, de.. lényegében csak ápolási melóm volt. Pelenkázás, fürdetés, etetés, ágyneműcsere, öltőztetés. Sok beteg tolókocsis volt, 45 kilós vagyok az egész reménytelen volt. Akkor telt be a pohár amikor szóltak, hogy katétert kell cserélni. Én úgy gondolom egy beteg sem érdemli meg, hogy egy ápolásban teljesen analfabéta kísérletezen rajtuk. Az összes kollegám ápoló volt, nem véletlen arra is volt szükségük a betegeknek. Sajnáltam a dolgot, de nem tartottam fairnek. Igy visszagondolva még jó, pár hétre rá megtaláltam a nekem tökéletes munkahelyet.
2014. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár én még tanulok, és csak fél állások, diákmunkák, bedolgozások vannak mögöttem, de azt vallom, hogy minél több irányba ki kell próbálni magunkat, és minél többfelé fejlődni. Volt olyan munka, ahova szívesen jártam, meg volt olyan is, ahol csak elvoltam, de első naptól úgy gondoltam hogy nem ezt fogom egész életemben csinálni.


De ezt mindenkinek magának kell eldönteni, hol érzi jól magát, hol nem, mi a tűréshatár amit kibír, megéri e a több pénz, vagy kevesebb pénz de nyugis környezet. Leragadni sosem kell egy helynél.

2014. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a legrövidebb munkám 3 napig tartott. egy rokonom beajánlott egy kis budapesti étterembe felszolgálónak, és semmi tapasztalatom nem volt ezen a téren. idegesítettem a tulajt, nem tudtam válaszolni a vendég kérdésére, nem beszéltem angolul, ha külföldi vendég jött be nem értettem mit akar, ha mondta a tulaj, hogy mossak fel, akkor nem találtam a felmosót. igazi bénának éreztem magam, 10 órát kellett dolgozni egy nap és a végén alig bírtam hazavánszorogni, annyira fájt a lábam. a 3. napom után mondtam, hogy ez nem az én világom, esélyt se adtam magamnak, hogy betanuljak, és otthagytam. ez 5 éve történt, és igazi szerencsétlennek éreztem magam. aztán mégis úgy alakult, hogy ez lett a szakmám, most már 4 éve egy 5 csillagos szálloda éttermében vagyok pincér.
2014. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 nap


Bekerültem egy olyan gyárba, ami számomra förtelem volt. Átláthatatlan dolgok, 7 perces norma, dudaszóra munkakezdés, dudaszóra kaja, dudaszóra hazamenni. 1 nap alatt öregedtem 18 évet, másnap közöltem, hogy nem én vagyok a megfelelő ember erre a munkára.

2014. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meki 1,5 óra!

A főnökhöz hozzávágtam a hamburger húst a végén, és mondtam, ha akarja majd ő megcsinálja.

2014. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt 2X is egy napos.Egyik egy kereskedés,elküldtek,mert nem úgy születtem biztosan hogy mindent azonnal tudok.

Cukrászda,ott normális dolgozók voltam,de nem fogok napi min:10 órákat dolgozni,hétvégente is.Hiába bírnám fizikailag,ha elveszne, ami nekem a legfontosabb:a szabadság érzés.

2014. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is ugyan így vagyok hogy nem bírok napi 8 óránál többet főleg akkor nem ha folyton délután kell menni meg este felé, mert akkor úgy érzem h nincs is életem szinte
2014. nov. 9. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 1 évet voltam ilyen gyárban (7 perces norma, dudaszóra munkakezdés, dudaszóra kaja, dudaszóra hazamenni)

amugy annyira nem is volt szar - jó, gyáron belül lehet hogy nem a legszarabb helyet fogtam ki - de nem azrt léptem ki, hanem mert szaros 80-ból lehetetlen megélni

2014. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"

Én 1 évet voltam ilyen gyárban (7 perces norma, dudaszóra munkakezdés, dudaszóra kaja, dudaszóra hazamenni)


amugy annyira nem is volt szar - jó, gyáron belül lehet hogy nem a legszarabb helyet fogtam ki - de nem azrt léptem ki, hanem mert szaros 80-ból lehetetlen megélni"


Az te vagy, de másnak elhiszem hogy nem tetszik.

2018. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!