Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet hogy mégsem nekem való...

Manó1235 kérdése:

Lehet hogy mégsem nekem való ez a munka?

Figyelt kérdés

Bolti eladó vagyok eddig csak gyakorlaton voltam, egy hete vagyok "élesben" egy üzletben. De valamiért kezdek kikészülni, főleg ha délutánra kell mennem. Ha haza jövök csak sírok pedig nem mondtak semmi rosszat csak úgy érzem mintha nem lenne szabadságom a barátommal egyáltalán nem tudok így találkozni ha délutánra megyek, és kb egész hónapban így van. És még hétvégén is dolgozom ami nekem megint rossz, mert ugye a gyakorlaton nem kellett menni.


A másik hogy nem tudok olyan közvetlen lenni az emberekkel, mindig is zárkózott voltam. És folyton magamat okolom ha rontok, és a kis problémákat is felfújom. Pl: ma délelőtt egy vevő kért kimérős virslit én h*lye meg be akartam csomagolni a csomagoló papírba mikor láttam hogy úgysem fér bele és csak később esett le hogy zacskó is van és akkor már a vevő is szólt hogy azért tegyem már bele zacskóba de ugye ilyen lekezelően.


Nem érzem azt hogy jó lennék ebben a szakmában, lehet hogy az is közre játszik hogy az első gyakorlati helyemen egy tuskó volt a főnök , lelki terror volt depressziós is voltam miatta aztán át kerültem egy másik helyre azt szerettem de ott nem volt ilyen nagy felelősség rajtam.

Itt azt is elvárják hogy egyedül legyek az egész boltban, pénztár, csemegepult.. és figyeljek oda egyszerre 20 dologra ez nekem nem megy, és én rettegek, nem akarok pénztárban lenni a matekom épp hogy 2es lett, az érettségit még mindig csinálom matekból. :| nagyon nem tudok számolni már azon is gondolkoztam hogy felmentetem magam. Valahogy nem megy sosem értettem néha a szorzásokon is gondolkodnom kell. Ettől függetlenül írni és olvasni nagyon tudok, mármint gyorsan. De ebben a szakmában nem sok hasznát veszem itt számolni kell.

Lehet sokan azt hiszik hogy az a bajom hogy csak nem szeretek dolgozni de nem így van, csak ez nem nekem való, egy gyárba simán elmennék, vagy takarítani is. Csak ne legyen ez mert nem bírom. Kikészülök. Meg aztán a fizum se sok. :/ 21/L


2014. nov. 9. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj,h sz.r a munka tk. 7-ből 7-et dolgozol?Vagy 6-ot? Ez a baj.Nem hiába mennek külföldre az emberek.. Össze kéne fognotok,kollegákkal,és megmondani a főnöknek,h ezt így nem vállaljátok. Egy héten a 2 nap pihenő jár,ez lenne a normális,nem tudom,most h van benne a tk-ben...
2014. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is bolti eladó vagyok, de egyáltalán nem nekem való, én is utálom.
2014. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezt a gyári munkát vagy ezt a takarítást mintha én mondtam volna. :) Inkább dolgoznék én is soron csak ne kelljen bájcsevegni.
2014. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor elvállaltam az volt hogy 4-6 órákat kell menni de már volt h 9 órát is bent voltam és ugye egy már zárás után számít és azért nem kapok pénzt, ahogy néztem a beosztást hát, múlthét hétfőn kezdtem és ezen a héten lesz szabad a hétvégém úgy néz ki, ha lenne valami jobb, és nem ez simán otthagynám ja és 300ft/ óra de azzal nyugtattak hogy ez csak az első hónap, nem hiszem hogy sokáig itt fogok maradni
2014. nov. 10. 08:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit más a munkám, de én is nem rég kezdtem a szakmámban, és voltak meg vannak is ilyen gondolataim, hogy nem csinálom jól, nem nekem való... Most úgy vagyok, hogy próbálom megszokni, elvégre kezdő vagyok, persze, hogy vannak nehézségek, de majd belerázódom.

Én meg pont úgy vagyok, hogy szívesen kipróbálnám magam boltosként :D Mondjuk ahova én járok boltok, sosem volt még olyan, hogy csak 1 eladó volt bent :/

De az olyanokba meg hidd el, bele fogsz rázódni, hogy csomagold, vagy zacskóba tedd a dolgokat.

2014. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
próbálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz :) remélem, jövő hónapban meg jön egy új csaj is és akkor bízom benne hogy nem kell folyton nekem lenni délután mert akkor már 5en leszünk
2014. nov. 10. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok mindenbe bele fogsz rázódni, de pl akkor is tudtad hogy nem megy a számolás mikor a bolti eladóira jelentkeztél...

Egyébként ez nekem is problémás :D

keress számolós feladatokat és gyakorolj. Ill használj számológépet, de ezzel idővel gond lesz, mert gyorsan is kéne csinálnod a munkád, abba meg ez nem fér bele.

2014. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ismét egy fantasztikusan csúcsszuper nap eladóként!

Úgy imádom!

2014. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!