Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » PRove Bt. (PRove Kommunikáció)...

PRove Bt. (PRove Kommunikáció) cégről kinek mi a véleménye és tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlatra jelentkeztem náluk Bp-en és érdekelne, hogy valaki találkozott-e ezzel a céggel.

2014. nov. 10. 18:20
 1/3 anonim válasza:
lehet már késő, de NE! ingyenmeló, ingyenszivatás..:) nulla szakmai fejlődés, cserébe egyhangú és unalmas munkák (hacsak a mágnesről a minták lekaparása, vagy egy 525.székről leírás készítése nem jelent szakmai kihívást számodra ;) )
2015. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A blog és a facebook posztok írásánál kívül milyen feladatod volt még?

Igen, odajelentkeztem, ezért kérlek, bármit is tudsz, írd le nekem légyszíves, hogy miket tapasztaltál még az általad leírtakon kívül még.

2015. jan. 30. 09:41
 3/3 anonim válasza:

sok embernek van szerintem nagyon jó tapasztalata, én azt láttam, hogy csak azok nem kapnak semmit, akik nem szeretnek dolgozni


én kiállításokon, sajtótájékoztatókon voltam, honlapokat csináltam; többed magammal, ráadásul rengeteg cikket írtam és nagyon jól éreztem magam

2015. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!