Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélyem erre, hogy itt...

Zsebvirág kérdése:

Van esélyem erre, hogy itt maradok?

Figyelt kérdés
2 napja vagyok a WWF-nél, az utcán szólítunk le embereket hosszabb távú adomány gyűjtésre. 3 embert kell behozni az 1. 4 napon, ma volt a 2. napom, eddig egyet sem sikerült. Én fiú vagyok, aki eddig nagyon zárkózottan élt, nincsenek barátaim, nehezen kommunikálok is, ráadásul saját érzésem az, hogy elég ronda is vagyok. Csak lány munkatársaim vannak. Van esélyem, hogy a következő 2 napban szerzek 3 havi adakozót?

2014. jún. 19. 20:39
 1/2 anonim válasza:

Szia Zsebvirág! :)


Nem tudom neked biztosítani, hogy sikerülni fog, de még csak a felénél jársz és minden esélyed megvan rá, hogy megszervezd. Természetesen sokat számít, hogy könnyen komunikálj az emberekkel, de nem csak ez a lényeg. Legalább ennyi múlik az akaraterődön, elszántságodon és az aktívitásodon is. Nem kmondom, hogy önnyű munkát választottál, de olyat amire bárki büszke lenne, úgyhogy az a minimum, hogy megpróbálod.

2014. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze, ma sem sikerült senkit se behozni így a koordinátor azt mondta, hogy hnap már így felesleges menni, nem sok esély lenne, hogy behozok 3 embert ha eddig egyet se sikerült.
2014. jún. 20. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!