Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otvennyolc evesen mar nem...

Otvennyolc evesen mar nem vesznek fel sehova. Elonyugdijba meg nem mehetek, teljesen kilatastalannnak erzem magam. Szerintetek mier nem foglalkozik a kormany ezzel a korosztallyal?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mással sem foglalkozik. Call Centerekbe próbáltál jelentkezni? Betanítanak, sokszor nyugdíjasokat is keresnek.
2014. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én 44 vagyok, és nálunk meg minden munkáltató úgy kezdi, hogy kizárólg az 55 év felettiek érdeklik őket! Elhiheted, mert az utóbbi két évben mást se csináltam, csak reggeltől-estig interjúkra jártam.
2014. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 55 felettiek, mert nagyon nagy támogatásokat kapnak utánuk. Ja, és a munkügyi központban is hónapokig ki volt téve óriás plakátokon, hogy 55 feletti munkavállalókat keresnek!
2014. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: na jah, vagy csak nappali tagozatos diákokat vesznek, vagy pont, hogy 50 év felettieket. Én is több, mint két éve járom az interjúkat. :( És jól írták, azért mert kapnak utánuk támogatást.
2014. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
2-3 vagyok megint. Elmegyek állásinterjúra, állunk vagy százan egy nagy teremben, jön az interjúztató, és úgy kezdi, hogy a 25 alattiak, és az 50-55 felletiek maradhatnank, a többieknek köszöni a megjelenést. Ilyenkor az agyam durran szét, egyáltalán minek küldenek oda???
2014. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!