Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék jelentkezni tűzoltón...

Szeretnék jelentkezni tűzoltónak. Hogyan készülhetek fel az alkalmasságira?

Figyelt kérdés

Adott ugye egy fizikai erőfelmérő, egy orvosi vizsgálat és egy logikai teszt.


Az erőnléti teszten tudom, hogy mik a feladatok, erre viszonylag egyértelmű hogy hogyan tudok felkészülni, de szívesen fogadnék el tanácsokat, ha valaki végigcsinálta már.


Hogy néz ki egy ilyen orvosi vizsgálat? Mit vizsgálnak? Sokan buknak meg ezen vagy csak rutin? A hallásom és a látásom tökéletes, tetoválás vagy bármiféle fém nincs a testemben.



2014. nov. 17. 10:15
 1/4 tarnai ***** válasza:
Tűzoltónak mindenkit felvesznek. Nem kell beszarni.
2014. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért szeretnék úgy odamenni hogy biztos legyek a dolgomban, nagyon fontos dologról van szó :)
2014. nov. 17. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
konkrétan nem tudom. de véleményem szerint biztos van valami szellemi felmérés. arra gondolok, hogy ugye egy tűzoltó nem csak tüzet olt, hanem pl baleseteknél autóból szedi ki a sérülteket és hasonlóak. ehhez szerintem azért kell valami felmérés, hogy birod e az ilyet.
2014. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ilyenről nem hallottam, de nagyon elszánt vagyok úgyhogy állok elébe :) Csak tényleg szeretnék úgy odamenni hogy tudjam mire számítok.
2014. nov. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!