Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákmunkát tudtok...

Milyen diákmunkát tudtok ajánlani, ahová nem kell 30 év tapasztalat és nem dögunalmas?

Figyelt kérdés
Dolgoztam már több helyen is, de egyik sem tetszett. Nem kenyerem a bájvigyorgás, sem az, ha kötelezően rá kell sózni valamit az emberekre, ezért a vendéglátás illetve a hostesskedés nem vált be nálam. Most a Tescóban vagyok kasszás, mert úgy voltam vele, hogy könnyű meló, nem kell jópofizni senkivel, de itt meg halálra unom magam.
2014. nov. 18. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pl egy gyárban dolgoztam takarítóként, lehet hogy unalmasnak hangzik de sokkal jobb és kevésbé fárasztó mint egy futószalagnál vagy kasszában állni/ülni 8 órán át.
2014. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos ilyen,ne remélj semmi jót. Esetleg ami izgalmas lehet ha mondjuk infósnak készülsz webprogramozás, vagy ilyen mérnök gyakornok feladatok. Én egy üzletbe dolgoztam eladóként utáltam fárasztó volt 10 órát állni,de a társaság kedves volt és elnéző így ki lehetett bírni :) Voltam kukoricacímerezésen ,fesztiválon, és borítékolós munkán is dög unalmas mind :/
2014. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval ne kelljen jópofizni emberekkel, eladni valamit, de unalmas és monoton se legyen... Ezek nagyon komoly elvárások, két komoly diplomával szerencséd van ha találsz ilyet.


A diákmunkák robotok, mind unalmasak. Mindenki pénzért csinálja, nem szórakozásból. Én raktáros voltam egy gyárban és árufeltöltő a tesco-ban, nem volt egy nagy élmény de jól jött a lóvé.

2014. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utcsó, az én munkám pedig ilyen.szeretem.
2014. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!