Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás káros a szívre?

A tetoválás káros a szívre?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nemrég volt kardiológián, és az orvos azt mondta neki, hogy van egy kis billentyűeltérése, ami nem rendellenesség, de ne tetováltasson többet(van neki két picike)

Ennek valóban van orvosi alapja, vagy a dokinak nem tetszett, és így próbálta lebeszélni a továbbiakról?



2013. szept. 6. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én még ilyenről nem hallottam,nem is vagyok jártas a témában,de ha van is valami alapja,szerintem inkább úgy lehet,hogy akinek rendellenessége van,annak nem ajánlott tetováltatni
2013. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy az orvosnak mégis mi oka lenne hogy lebeszélje?
2013. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a szìvère tetováltat, akk lehet
2013. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sok orvosnak az az agylövése, hogy MINDENT a tetoválásokra fognak, én is találkoztam már nem egy ilyennel. valójában semmi köze a kettőnek egymáshoz, az ég világon semmi egészségkárosító hatása nincs egy normális körülmények között elkészített tetoválásnak, csak sok begyepesedett van a dokik között is, főleg az idősebbek között.
2013. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50 éve volt már tetkókorszak. Akkoriban gyakori volt az áltlőtt szív tetkó. Na, az valószínűleg káros volt a szívre...
2013. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tetovált ápolóként úgy gondolom, hogy az orvos vagy egy begyöpösödött öreg volt, aki így próbálta meg "jó útra téríteni" vagy simán hülye volt :D
2013. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!