Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem olyan munkatár...

Hogyan kezeljem olyan munkatársat, akiről tudom, hogy reménytelenül szerelmes belém, engem taszít a személyisége, és a helyzet kedves-durva tisztázása ellenére, állandóan a nyomban jár?

Figyelt kérdés
Idegileg kivagyok, akár hova megyek, perceken belül, csak véletlenül megjelenik, és bennem olyan ellenszenvet kelt, amit csak úgy tudok kezelni, hogy nem tartózkodom vele egy helyiségben. Ha az a válaszotok, menj orvoshoz....nem megyek! Ilyenre nincs energiám, időm, és nem kitalált dolog, hanem nagyon is létező, annak ellenére, hogy nekem stabil kapcsolatom alakult a párommal, és közben, ő is összeszedett magának valakit. Bujkálok a munkahelyemen, de normális munkatársi kapcsolatra hivatkozva, állandóan a nyomomban jár.....üldözési mánia...nem vagyok haragtartó, stb. Túl érzékeny, és valóban sértődékeny vagyok. De nem hiszem, hogy paranoiás. Köszi, ha segítő tanácsot kapok, habár, ezt is önmagának kell megoldania az embernek

2014. nov. 21. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
-nézd levegőnek-aztán ettől majd ő lefog kopni
2014. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom, és ezt teszem, de folyton megjelenik....ha bemegyek valahova, akkor szintén bejön, ha kimegyek, akkor kijön. 1 éve szenvedek...pedig tud róla, maximálisan, mert sajnos, már nagyon durván is beszóltam neki. Utána én szégyellem magam. De, hatástalan....
2014. nov. 21. 16:44
 3/8 A kérdező kommentje:
majd lehiggadok, hiszen, az élet problémái nem itt kezdődnek..ezt igyekszem sugallni magamnak
2014. nov. 21. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:

A helyedben, "teljesen véletlenül" mindig leönteném valami foltot hagyó itallal, amikor a közelembe kerül.

Persze mindig kedvesen elnézést kérnék.

A végén mindenki rajta röhögne a munkahelyeden.

2014. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi váltja ki benned az ellenszenvet?utálod?amugy hány éves és te?
2014. nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért biztosan fogok kellemes beszólásokat kapni, de szerintem beszélj erről a főnökkel, ha már ennyire kezelhetetlen a helyzet.
2014. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. A leöntés, nem rossz ötlet! :) A főnök tud róla, sőt mindenki, de szerintem, élvezik a szitut. Mindegy....levegőnek nézem...elvégre, nem bánt. Igyekszem nem túlspirázni....nő vagyok, és tőlem 10-zel fiatalabb, állítólag
2014. nov. 28. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
miért élvezik a szitut?
2014. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!