Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tezsik valaki, és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love1999 kérdése:

Tezsik valaki, és szerelmes vagyo belé. Csak néha nagyon bunkó. És az a hír járja róla hogy ő milyen normális gyerek. Amikor állandóan buknózik velem. Mit tegyek? Megmondjam neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Szóval az úgy van hogy hetente 2 szer kb találkozunk a buszon.De csak max 10 percre.És ott tök normális.De facebookon amikor beszélünk akkor meg egy szavas válaszai vannak,jah ok,aha,nemtom,stb stb.. és ez idegesítő.És még puszit sem adtunk egymásnak.Én nemmerek,félek a reakciójától.De ő sem kezdeményez.Nemtudom mi lehet a baj.DE nagyon szeretm,már vagy 1 éve ismerem.És a barátnőimmel szoktunk rróla beszélni,és mindig azt mondják hogy menny oda,és mond meg a szmébe .. De nemmerem!! kérlek szépe segítsetek..nemtudom mit tehetnék a félelem leküzdésére.Normális válaszokat.Köszi :) amúgy lány vagyok. 14/

2013. dec. 15. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Erős felindulásből hagyjad neki hogy a nyelőcsövedbe dugja méretes dákóját.
2013. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
babázzál még...szaros tini
2013. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda így, ezzel a mondandóval, ha lábtörlőt akarsz magadból csinálni.
2013. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért:/ gyorsan írtam.
2013. dec. 15. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy totál nem érdekled.
2013. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!