Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aupair problémák, gondok?

Aupair problémák, gondok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lassan két hónapja vagyok aupair Németországban.Az elején minden jónak látszott, de egyre inkább kezdenek rosszra fordulni a dolgok.Konkrétabban: szerintetek az az aupair feladatkörébe tartozik, hogy napi szinten nagytakarítást végezzen a 2 emeletes házban?Ezalatt az összes kisebb dísztárgy portörlését, minden napi porszívózást és felmosást, a fürdőszobák takarítását értem.Valamint a szülő vendégeinek fogadása az aupair tájékoztatása nélkül?Végül pedig: a szerződésben ígért nyelvtanfolyami hozzájárulás elmulasztása is egy probléma.Mit tegyek?Tanácsot szeretnék kérni!

2014. nov. 25. 00:27
 1/1 anonim válasza:

Én is Németországban voltam Aupair.

Nekem a feladatkörrel nem volt problémám, de az anyukával voltak súrlódások. (Magyar, idegbeteg anyuka.)

Azt tanácsolom, hogy válts családot! Minél előbb!

Nagyon sok rendes család van. Egy évet voltam kint. Sok embert megismertem, aupaireket, akiknek tüneményes családjuk volt.

Nálam a szerződésben megígérteket tartotta kb a család, az utolsó két-három hónapban romlott meg nagyon durván a kapcsolat. Én is leléptem volna, ha nem köt oda más, nem a családról van szó. Az utolsó hónapokban dupláját kellett dolgoznom, állandóan kaptam, hogy nem csinálok semmit, csak bulizni járok, éjjel járok haza, ilyen hülyeségeket, amik persze nem voltak igazak.

Ha írsz privátot, akkor szívesen küldök egy megbízható közvetítőt. Neked nem kell fizetned semmit se nekik, a közvetítésért úgy, ahogy a törvényben is van a család fizet. Nagyon segítőkészek.

Kitartás!

2014. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!