Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegektol kerdezem! Szamoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegektol kerdezem! Szamotokra milyen az igazi ferfi? Mondtatok mar a ferjeteknek hogy legy mar ferfi?

Figyelt kérdés
miert mondhatja ezt egy feleseg a ferjenek,akivel nem el szexualis eletet? az "igazi ferfival" meddig tartanatok fenn szexualis eletet, es/vagy miert mulik el a nok reszerol a ferjuk irani testi vonzalom/vagy?

#szex #házasság #kapcsolai gondok
2013. jún. 4. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazi férfi oda tud figyelni a feleségére, ha fáradt, akkor is.Mondjuk nem felejti el a születésnapját, ha megkéri a feleség, hogy ha már a kaját elérakja-kiszolgálja, néha rakja be a tányérját a mosogatóba-és megteszi.

Ha a feleség fel akarja dobni a szexuális együttléteket, és szívét-lelkét kiteszi,akkor ő is viszonozza, ne csak elterüljön.

Szerintem, ha egy férfi tud beszélgetni, nem csak net+tv, ha kicsit oda tud figyelni, ha ő is tesz, és nem csak elvár, akkor bármeddíg fenntartható a testi vonzalom!De ezért mindkét félnek tenni kell.( Igen, mondtam neki(hogy legyen már férfi), a helyzet azóta is változatlan.

2013. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Milyen az igazi férfi? jó kérdés:) Amit én szeretek a férjemben: az apró-cseprő dolgokra rábólint szó nélkül. pl: "neked is jobban tetszik EZ a csempe, mint a másik?" válasz rá: "igen" :) ez ilyen női dolog, nekünk kell hogy a hülyeségeinket kiéljük:) Viszont ha valami gond van akkor ott áll mellszélességgel és azt mondja ne aggódj megoldjuk. Tudom hogy néha neki sincs halvány lila gőze sem hogy hogyan, de elhiszem neki. És végül megoldja. Megoldjuk. Vagy biztosít nekem olyan körülményeket, hogy én megtegyem. Szerintem ez nagy kincs. Persze fordítva is működik, neki is kell az otthon melege ahhoz, hogy "küzdjön". Szerintem ezen múlik a jó házasság, "igazi férj", "igazi feleség" dolog. Hogy ha szükséges, akkor ott legyünk a másiknak támaszként. Ha mindketten lent vagyunk akkor is valaki azért jobban viseli, ilyenkor ő emelkedjen felül is segítsen a másiknak. Ez szerintem pusztán szeretet, odafigyelés kérdése.

A szex meg egy olyan dolog, hogy életünk végéig nem működhet 100%osan, van hogy több, van hogy kevesebb. Ilyenkor is csak az a kulcs, hogy a másik hogyan tudja visszacsempészni a romantikát. Ilyenkor kell egy kis nyugi, sok-sok apró érintés, beszélgetés, majd visszatalálás. Mi 17 éve vagyunk együtt, voltak már "ritkábban" korszakaink, de mindig átlendültünk rajta. Szerintem ez így természetes.

2013. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők nehezen tudnak kikapcsolni, átállni. Nekem pl. kell kis idő ráhangolódni a dologra, nem megy azonnal, miután becsuktuk a gyerekszoba ajtaját. Befolyásolnak a napi gondok. Szerintem nem múlik el a testi vonzódás, ha egyszer megvolt, csak ápolni kell a kapcsolatot. Ha egy nőnél elmúlik, akkor az inkább az elhanyagolás miatt van. Pl. nekem fontos, hogy egy pasi céltudatos, tervező legyen, lehessen rá számítani és érezzen, hogy szeret. Pl. vesz nekem mindig a kedvenc kávémból, amit én sosem vennék meg, mert drága. Ha pénzhez jutunk, mindig kérdezi, mit akarok magamnak, igényli a kettesben töltött időt velem és képes kompromisszumot kötni. Odafigyel a másikra és áldozatot hoz érte. Ezek szerintem jobban belegondolva mindkét fél részéről elvárhatóak, nincs különösebben nálam elválasztva a férfi és női tulajdonság, ők is ugyanúgy emberek, mint a nők :)
2013. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Számomra a férjem azért igazi férfi, amiért /ahogy a kettes is írta:)/, minden helyzetet megold, biztonságba érzem magam mellette, mindenben számíthatok rá. Domináns férfi, felnézhetek rá. Viszont emellett romantikus, érzékeny, kedves, figyelmes is tud lenni. Szerintem emiatt működik a szex is köztünk olyan hibátlanul, mert ő ilyen. Egyszer mondtam neki, hogy ez nem volt férfias viselkedés, mikor az egyik ismerőse durván belém kötött ok nélkül, mert rossz passzban volt, és úgy éreztem, a férjem nem állt ki mellettem, mert továbbra is ugyanolyan barátságos viszonyt tartott fenn azzal az emberrel, aki mellesleg szintén egy "férfi".
2013. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyetértek a többiekkel. Amit még jobban kiemelnék az együtt töltött minőségi idő. Legyen az ha más nem jut napi fél óra a gyerekek lefektetése után. Figyeljen, meséljen vagy csak öleljen át. Erre szerintem minden nőnek van igénye 5-10-20 év után is. Mozduljunk ki néha, gyerek nélkül, nem kell nagy dologra gondolni, egy séta vagy egy kóla bőven elég, csak ne otthon, négy fal között, és ne legyenek gyerekek, pár órára. Nekem ezek a dolgok kellenek hogy érezzem hogy egy pár vagyunk. Ha egy pár vagyunk, akkor pedig oda kell szex is, szóval probléma megoldva:) A másik, hogy tőlem olyankor ha éppen veszekszünk, nincs valami nagyon rendben ne várja hogy vele legyek. Beszéljünk róla, próbáljunk túl lenni rajta, lássam hogy benne is ugyanúgy ott az igyekezet mint bennem. És akkor már közeledhet, viszonozni fogom, akkor is ha tudom hogy még nem teljesen tökéletes a kapcsolatunk.
2013. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. Még annyit, hogy ha én teszek érte sokat, hogy jól nézzek ki két gyerek után is, igaz nem csak miatta, hanem magam miatt is, akkor dicsérjen. Egy nőnek kell, hogy vonzónak érezze magát, tudja hogy nem csak az ösztönök kiélése miatt akar a férj szexet, hanem mert ő vonzza.

És az előjáték.. Nem kell mindig túl húzni, de néha azért nem hal bele a pasi, ha akár egy órát is csókolgat, simogat, amit akar.. Mint a régi szép időkben:)

2013. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vegre egy jo kerdes... Bar lathatnam, hogy rolam mit irna a parom!!!


39F

2013. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mondtam sajnos, de megbántam. Ilyet nem szabad mondani egy férfinak. Még ha okot ad is rá, mert ezzel csak rontja a helyzetet. Egy okos nő az tudja hogy hogy kell egy férfival bánni. Tisztelni kell, és ha nincs jobb, akkor úgy kell csinálni mintha tisztelné. ez egy férfinak nagyon fontos lételeme, ettől működik jól. Ha nincs igaza is úgy kell csinálni mintha igaza lenne. ennyi a titok. Persze mondhatnánk, hogy te tehetsz róla, meg te tehetsz róla egymásra mutogatva. Persze hogy mind két fél tehet róla. Lehet te nem adtad meg neki ami kell egy nőnek. Ezért ő eltávolodott, és már nem tisztel téged. Ő nem nő, te nem vagy férfi. Ezáltal kiég a szexuális vágy is. De sokszor a nő tehet róla, hogy a férfi nem férfi, ez az igazság, mert nem kezeli férfiként. Utána meg mit vár? Egyik férfi se férfi attól ha b@sztatják, irányítják, leuralják, elnyomják. Max egy nyomorék csicska lesz, papucs. Egy ilyen férfit pedig nem lehet kívánni. Egy férfi igenis tegyen helyre egy nőt, és legyen meg amit ő akar. A nő pedig tisztelje a férfit, a férfi pedig szeresse a nőt. De egyik se működik, ha a másik fél nem teljesíti a kötelességét. Egy férfi nem tud szeretni egy nőt, ha a nő nem tiszteli, a nő pedig nem tud tisztelni igazán, ha őt nem szeretik (vagy nem fejezik ki a szeretetet feléje) Ez a titok. szerintem egy köcsög állat sokkal szexuálisabb (mondjuk sok nő még akkor is szerelmes, vagy odavan, ha mondjuk verik) mint egy papucs elnyomott szerencsétlen. A nő persze nem látná be soha, hogy ő tette ilyenné a párját. Szerintem ez a feketeözvegyes megoldás nem működik az emberek világában. Csak a kulturánkból már egyre jobban kiveszi a rend, és felborul minden. Egy nőuralomnak katasztrófa lenne a vége. Kezdve Évánál, befejezve Jézabellel (a Bibliában is mindig a nő szereplők kavarnak be).
2013. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezt elrontottátok, én emiatt váltam el végül. Már nem lehetett helyrehozni a szerepeket, és a sérelmeket. ha újra szabad lennél, ne félj kijönne belőled újra a férfi. Többet ne hagyd hogy elnyomjanak!
2013. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszi a sok valaszt. akkor: 90%ban en szedem le a vacsoraasztalt, hetente porszivook es felmosok mig o a gyerekeket furdeti. bevasarlas csak velem. en viszem oket. kedvenc csoki kethetente nem tulzassal. vagott virag akkor amikor azt cserelni kell. kedves szavak hogy most eppen mit talalok csinosnak rajta vagy szexinek(valami mindig az). hatarozottsag van ha engedne es nem veszne ossze hogy azt miert ugy akarom ahogy. sms heti 2-4 ami udvarlasrol szol es nem arrol hogy mi van vele ma. ezt minden este megkerdezem erdeklodoen arrol hogy jo napj volt aznap. hat kb ennyi amire azt mondja az en parom hogy legy mar ffi.
2013. jún. 5. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!